Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyermeked most milyen...

A te gyermeked most milyen betegséget kapott el?

Figyelt kérdés

Lázas?

Te mint szülő hogy viseled?


2016. okt. 11. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Az enyém béna, semmit se kap el, mindent elejt.

Nem lázas.

Szarul viselem, mert kamaszodik, és visszapofázik.

:(

2016. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

van egy kisebb, csak reggeli köhögése (nagyon enyhén hurutos, de a nap folyamán abszolut nincs)


egyelőre várok és immunt erősítek, ill körülményeskedem

ma pl "agyon c vitaminos" levest csináltam (tv paprikával), holnap húsleves lesz, és újabban a fürdőben öltöztetem fel, nem viszem ki törölközőbe csavarva a hiába meleg szobába, hanem helyben gyorsan pelus, melegpizsi, rétegesen öltöztetem(nem érdekelnek olyan anyukák véleménye, akik ilyen időben széldzsekiztetnek még, valamint naponta orrszívózom mostanság(olyankor jön is belőle)és kapott bélflóra támogatót is.

és mondanám, hogy sok sok szeretet (betegségek esetén általában pátyolgatósba megyek át)de ma ingerült voltam sajnos :(

2016. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hányós-hasméneses-lázas vírus van.Az én lányom el is kapta.
2016. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi nincs felenk, kopp-kopp.

Harom gyerekem van.

2016. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szokásos kéthavonta esedékes takony, kis hurutos köhögéssel, láz nélkül. Egy hónapja kezdték a bölcsit (2 évesek), úgyhogy szerintem egész sokáig bírták... :)
2016. okt. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 gyerek a napi helyzet:


Z: Tegnap az oviban elesett lefejelte a mászókát, felszakadt a szemöldöke. Mondjuk büszkén mutogatja a kötését...

B: hasmenés-hányás

K: csupa kiütés a popsija, jön a foga attól

O: lázas, köhög


Szóval egy remek napnak nézünk elébe. Bár most nyugi van. Kettő mesét néz, egy alszik, egy pedig pár perce fejezte be a szopizást és még nem nyűgös.

2016. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagy egészséges most. A kicsinél orrfolyás, köhögés, torokfájás, nem lázas. Én is elkaptam, nem vagyok jól.
2016. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!