Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A munkahelyetek mennyire...

A munkahelyetek mennyire toleralja azt, hogy az oviban osszeszed mindent a gyerek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Normális helyen normális főnök megérti, pláne ha neki is van gyereke. A gyerek után jár a táppénz, ha beteg. Ennyi.
2018. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
nem nagyon volt pedig, azt hiszem talán 2x egész évben. szabadsággal megoldottam.
2018. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk semmi gond nincs belőle.
2018. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Az én munkahelyemen nem lenne gond, gyakorlatilag bármennyit lehetnék táppénzen, de nem nagyon volt rá szükség.
2018. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyik munkahely sem szereti, átszervezéssel jár, de megoldják. A 2-5 éves kor ilyen, majd elmúlik. Szerencsére nem tartósan beteg, hanem csak bacik, vírusok, nemde?
2018. jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%

Középsőben durván nyomta a fiam, minden 3-4. héten beteg volt. Ott, akkor tettek rá megjegyzést, de csak annyiban, hogy sok lesz ez, meg kellene nézetni a gyereket valakivel. Mintha nem tudtam volna magamtól is :/

Kivizsgálták, állandó gyógyszert kapott, azóta nem volt beteg (lekopogom).

2018. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem szólnak érte de a munkámat így is-úgy is nekem kell megcsinálnom. Irodában dolgozom mint bérszámfejtő, fizetésig jó ha bent tudok lenni de volt rá példa, hogy pont akkor voltak betegek a gyerekek. Ilyenkor vagy este bementem dolgozni (miután hazaért a férjem) vagy otthonról bedolgoztam. A többi héten is így megy fizetés után, ha tudom, hogy felgyülemlett a munka vagy van határidős akkor bemegyek este.
2018. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 bassman válasza:
68%

4/7

"bármennyit lehetnék táppénzen"


Akkor biztos nagyon fontos vagy a cégnek :-D

2018. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Erdekes, hogy az egyik kiirasnal minden anyuka szenvedve irja, hogy 2 napot van a beteg oviba 2 hetet otthon. Ti meg azt, hogy alig volt ra szukseg.

Akkor ez azt jelenti, hogy az en gyerekem vagy ez lesz vagy az. Van esely arra, hogy nem kell szeptembertol decemberig otthon lennem tappenzen?

Amugy meg asszem 84 nap az apolasi tappenz merteke, nem valami sok.

Igen en is irodan vagyok, hataridos melokkal, nyilvan atszervezessel megcsunaljak helyettem a melot, de nem hiszem, hogy orulnenek neki. Szept tolkezdjuk az ovit. Mar elore felek mi lesz.

2018. jún. 29. 09:40
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Ahol nem beteges a gyerek, ott nyilván nincs gond. Aki 2 nap munka után 2 hetet otthon van, az elég gyorsan elveszíti az állását. De ezzel senki nem szeret "dicsekedni".
2018. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!