Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek fenyőàgya van a gyereké...

Akinek fenyőàgya van a gyerekének meg van elégedve vele? Szereti a gyerek?

Figyelt kérdés
Nekünk most kàrpitos ifjusàgi àgy van lànyainknak.Szeretnénk most nagyobbra 90*200 cserélni nekik.Fenyőàgyra gondoltunk,de van egy-két dolog amitől tartok.pld. hogy nem üti meg magàt a gyerkőc benne?Nekem az egyik lànykàm àllandóan a kerethez felmegy a fejével,ami ugye most puha.De a fenyőàgy aznagyon kemény.
2018. júl. 1. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiaim imádják, egyszerű fakeretes ágyakat csináltattunk mert a férjemnek fontos volt, masszív ágy legyen.

Nem ütik meg benne magukt, az ágytábla elé tehetsz fel falvédőt is vagy mint a baba ágyban van védőt szivacsosat.

Seemi bajuk nem lesz!

2018. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 fiókos Claudia fenyő ágya van a 3,5 éves lányomnak. 1 éve kapta és imádja. Nincs gond a koccolással, de néhányszor szólni kellett eleinte. A kicsi is ilyet fog kapni 1 év múlva (akkor lesz 2 éves)
2018. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fenyőágya van a lányomnak, ez egy úgynevezett szekrényágy, amit egyedi tervezés alapján csináltattunk, két lépcsőn lehet felmenni rá, tehát nem túl magas, de az aljában van egy hatalmas ágyneműtartó, még két tároló, és maga a lépcső is egy tároló! Rengeteg játékot elnyel! Viszont amit mondtál, hogy a kerete kemény, az nálunk is probléma volt, amit úgy oldottunk meg, hogy egy pokrócot hurkába göngyöltem, és a fejtámla körül U-alakban beillesztettem a párna mögé. Ez tökéletesen működött, nagyon szereti, hároméves kora óta megvan az ágy, most 11 éves. Most gondolkozunk azon, hogy lecseréljük, mert csak egyszemélyes, így nem tudnak nálunk aludni a barátnői, ahhoz meg nem elég nagy a szoba, hogy állandóra két ágyat beállítsunk. De azt még nem sikerült kitalálni, hová tesszük azt a sok ágyneműt és játékot, amit most az ágyában tárolunk.
2018. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem fenyőágyban alszik és soha nem ütötték meg úgy magukat, hogy baj lett volna belőle vagy sírás-bármi... A kisfiam 2 évesen kapta, 3 éve alszik benne, a lányom 3 évesen kapta, 1 éve alszik benne. Nekem amúgy is szimpatikusabb ez a fajta ágy mert kivehető a matrac, baleset esetén kirakhatom száradni, ha kifekszi (fiamnak pl kell is cserélni) a matracot elég csak azt cserélni.
2018. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!