Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen matracot vegyünk...

Milyen matracot vegyünk 8évesünknek fenyő àgyba?

Figyelt kérdés
Tényleg nem jó a memóriamatrac gyerekeknek?Azt olvastam hogy a hideghab a jó.
2018. júl. 1. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell ennek ekkora feneket keríteni. El kell vinni a gyerkőcöt is, próbálgassa őket. És ami szimpatikus neki azt megvenni.
2018. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Szalma b+!

Kényelmes legyen, az a lényeg! Nem kell ezt ennyire túlpörögni.

2018. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"Kedves"2.vàlaszoló!Elmész te a Pi....ba!Ha nem tudsz értelmes vàlaszt adni akkor pihenj meg.Esetleg ha nem értessz egyet a kérdésemmel szerintem inteligensebben is le lehetne írni.Neked lehet hogy mindegy hogy a gyerekednek/ ha van neked egyàltalàn/mi jó a gericének.Nekem nem mindegy,mert a kislànyomnak így is van egy kis gerincferdülése.Úgy hallottam,hogy a memóriamatrac nem jó a gyerekek gerincének,ezért nem mindegy.Érted màr te paraszt?
2018. júl. 3. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg fontos kérdés eü szempontból, akkor ne itt kérdezd meg, a többség úgysem ért hozzá, csak okoskodni szeretnek.

Gyerekorvos, vagy valami gyógytornász véleményét kérd ki, szakszerűbb választ kapsz, mint itt...

2018. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó a vàlaszod.Az lesz,csak gondoltam hogy amíg eljutok odàig hàtha tud nekem valaki a tapasztalatok alapjàn segíteni.
2018. júl. 4. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, majd írd már meg, hogy mire jutottál, engem is érdekelne.


Felnőttként használok memóriahabos matracot és egy álom. Az eddigi legjobb, legkényelmesebb, én imádom.

2018. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!