Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek baj ha 6 éves...

Szerintetek baj ha 6 éves fiam még nem tud cipőt kötni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 07:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
6 évesen ez elég baj.
2018. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Tapasztalatból mondom, sok másodikos sem tudja. Ha a szabályos ceruza fogás már megy, 10 perc alatt megtanulható.
2018. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Igazabol ez nagyon gaz
2018. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha fűzős cipője van, akkor igen, mert se az óvónő, se a tanítónő nem fog repesni az örömtől, ha neki kell kotozgetni. Amúgy nem probléma, van aki később tanulja meg. Nem érdekli a dolog vagy csak nem sikerül neki?
2018. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Gyakorolja sokat, mire iskolába megy illene tudnia, de szerintem nem katasztrófa ha meg nem megy.


Addig is vegyél tepozaras cipőt

2018. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Anyukam gyogyped asszisztens, sokszor meseli, hogy a gyerekek negyede elso osztalyban nem tud cipot kotni. Van olyan szulo, aki tepozaras v belebujos cipot vesz a gyereknek. De volt mar olyan is, h szunetben megtanitottak nekik a cipo kotest. Bar szerintem ez nem az o dolguk lenne. Mas kategoria az, amikor a szulo is tanitja cipokotesre, de a gyereknem megsem sikerul elsajátítania.
2018. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy baj. 6 éves lesz a fiam és a 25 fős csoportjából jó ha 6 gyerek tudja.
2018. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem baj. Gondolom nincs fűzős cipője. Én 7 évesem sem tudja. Minőségi cipőkből nem igen van fűzős. Fiam most converset szeretne, mondtam, hogy ha 38,5-39 es lesz a lába kaphat, de akkor meg kell tanulnia majd bekötni.
2018. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan ennyi lusta szülő van? Egy délután alatt meg lehet tanítani egy gyereket cipőt kötni. 6 évesen vérciki. De nem a gyereknek, hanem a szülőnek.
2018. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
A 7 éves lányom sem tud,amúgy kitűnő tanuló,szóval számomra ez nem probléma.Nem is nagyon akarta megtanulni,úgyhogy nem is tudom,hogy lustaságból vagy tényleg nem tudja...majd megtanulja.
2018. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!