Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a kislánnyal?...

Mit csináljak a kislánnyal? Tiszteletlen a párom lánya.

Figyelt kérdés
7éves a kislány, nagyon bunkó, tiszteletlen velem. Nagyon sokszor beszélt már vele a párom, de mivel otthon az anyja erre buzdítja ezért nem tudja mi van. A gyerek anyja még szereti a párom és vissza akarja kapni, gondolom ezért hergeli a gyereket. Feküdtem a kanapén erre oda jön és hasba rúg, aztán megkérdezte, hogy van a hasad van fattyú? Szó szerint így. Egy 7 éves gyerek magától nem mondd ilyet.

2018. júl. 13. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Az apja beszeljen az anyukaval.
2018. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Kéne valami nevelési tanácsadó, vagy pszichológus. Vagy nem is tudom...

De ez nem normális, hogy így viselkedik és az sem, hogy ilyen mérgező az anyja..

2018. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hiába beszél vele. Nem lehet. Csak hajtja a magáét. És minket szid.
2018. júl. 13. 19:40
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Miattad valtak el?
2018. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tiszteletlen, hanem gyűlöl téged. Ezen semmilyen nevelési tanács nem segít.
2018. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem. De az ő fejében ez van.De külön éltek már amikor mi találkoztunk.
2018. júl. 13. 19:42
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha ott es akkor nem raktad eroteljesen helyre, akkor ez a hajo eluszott.
2018. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit se vagyok agresszív, de ezert lekevertem volna neki egy akkorát, hogy a fal adta volna a másikat aztán már indulhatott is volna az anyjához haza. Amúgy meg simán átnéznék rajta, ha bunkó, mintha ott se lenne
2018. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Szolj a férjednek,hogy legyen ott,amikor ott a gyerek...ha ez nem lehetséges pl melozik épp akkor akkor te is menj el vhova...gyermekvédelem? Az hogy igy neveli a gyereket nem normális. ne aggodj..a gyermekvédelmisek nem fognak xarozni vele...
2018. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem simán mond ilyet magától, bár tény, hogy valami hallottakat összekeverve, de nem feltétlen rólad.

Az ilyen megnyilvánulásoknál legyetek vele sokkal szigorúbbak, te is, ha épp rád van bízva. Ez nem állandó panaszkodó és minősítgető veszekedést jelent vagy bántalmazást, hanem rövid indoklás és figyelmeztetés után legyen vmi következménye (pl. játék elvétele, "kényszermunka" pl. mosogatás vagy írásgyakorlás, vagy barátnő, fagyizás lemondása... stb., csak kreatívan). Legyetek következetesek, tartsátok be az ígéreteket és fenyegetéseket és akkor pár alkalom után hosszabb kommentálások nékül is meg fogja tanulni, nálatok, veletek mit lehet és mit nem.

Apja egyébként meg foglalkozzon vele külön kettesben is, hogy ne legyen annyira féltékeny rád, de legyenek közös élményeitek hármasban is, hogy megismerjétek egymást, ne csak az apa új csaja legyél, aki bárki gonosz avatar lehet még a fejében.

Ha az elvált gyerekes apát bevállaltad, a gyerek és árnyékként a volt nej is örökre az életed része lesz, ebből kell a legjobbat kihoznotok.

2018. júl. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!