Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szerettessem meg...

Hogyan szerettessem meg magamat egy 2 éves kislánnyal? Kint a városban fogok vele találkozni, szeretném, ha megkedvelne. ötletek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Ha az anyukája párjával jottel ossze. Vagy ilyesmi, akk nagyon nehez dolgod lesz. Legyél vele kedves. Kérdezd meg pl hány éves mi e kedvenc játéka. Mit csinált ma stb
2017. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

1)

Már ha beszél az a 2 éves. :D

Egy éppenhogy 2 éves és egy majdnem 3 éves 2 éves között óriási különbség lehet viselkedésben, kommunikációban, szocializációban.

Egy alig 2 évestől nem elvárt, hogy tudjon együtt játszani bárkivel, inkább egymás mellett játszanak bölcsiben is és csak ovikezdet körül kezdődik a páros játék.

2017. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
2# igen azt lehagytam hogy ha már beszél ;)
2017. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Igen, nagy a különbség egy 2 és egy majdnem 3 éves között. Viszont valamiben mégsem különböznek. Egyiket sem fogja érdekelni, hogy te esetleg az apja új barátnője vagy, vagy csak egy bébiszitter, higgy nekem :) (bármennyire is azt akarják itt sokan!)


Legyél veled kedves, türelmes, figyeld hogy mi az ami jobban leköti a figyelmét és te közeledj felé, ne tőle várd. Ha tud beszélni az se nem előny, se nem hátrány. Nagyon egyszerű a dolog: legyél vele szerető, érezze hogy ne bántani akarod, jó szándékkal és figyelemmel közeledsz felé. Hidd el, nekik pont mindegy hogy kije vagy (akár az apjának)


Ha véletlenül tényleg az apja barátnője vagy, akkor ne is hallgass arra amit ide írnak. A burkolt, segítőnek tűnő válaszok mögött is rosszindulat van (pl: első 2 válaszoló)

Mondhat a gyereknek amit akar az anyja,ekkorát nem tud befolyásolni, hiába esetleg majdnem három :D

És az a legjobb, ha ilyen idősnek ismer és szeret meg,hogy a későbbiekben sem fogja érdekelni a sok pletyka. Sok sikert! ☺

2017. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom az ferfi uj noje vagy.

Jatsz a gyerekkel. 2 evesem van ( 25 honapos tehat a 2 eves elso fele ), akarkit megszeret 5 perc alatt, aki jatszik vele.

2017. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Hogy ezen az oldalon milyen rosszindulatúak az emberek..egy ember kivételével meg se fordul a fejetekben hogy esetleg bébiszitter lesz a kérdező és nem az új nő? És ha igen, nektek akkor is semmi közötök hozzá, az már nagy pirospont ha érdekli hogyan barátkozhat össze a kicsivel.


kérdező, mikor én voltam bébiszitter akkor az első alkalommal leguggoltam a kicsi elé, hogy egy magasságban legünk, bemutatkoztam(akkor is ha tudtam hogy nem érti még vagy nem is nagyon érdekli) és elmondtam miért jöttem, hogy szeretnék vele játszani.


Légy kedves, figyelmes, érezze hogy tényleg élvezed hogy vele vagy, de ne gondold túl..első alkalommal csak figyeld hogy ő mit csinál szívesen, és a következő alkalommal már készülhetsz hasonló játékokkal, programokkal. A kislány akire én vigyáztam első alkalommal ki se akart szállni a hintából, ezért legközelebb elvittem egy olyan játszótérre, ahol több féle is van abból a játékból.

2017. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1vagyok


Én irtam, hogy HA az uj noje..

2017. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Anyám, de beteg emberek vannak itt.

Hogy lehet rosszindulatot kiolvasni annyiból, hogy leírtam, beszéltetéssel jó eséllyel semmire se megy, mert az se biztos, hogy beszél (ill. idegenekkel még az is sokszor hallgat, aki már otthon csacsog - korosztályos jellemző).

Arra meg aztán egy kósza utalást se tettem, hogy szerintem ki lehet a kérdező.


Jó tanács: akárki vagy, ne rohand le! Az én alig 2 évesem a világból is kifut, ha valaki "belép a személyes terébe", mielőtt ő messziről elég alaposan fel nem mérte.

2017. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Hát ne haragudj, de 1-es szerintem nem kell magyarázni senkinek sem, hogy miért éreztük rosszindulatúnak. Miért lenne nehéz dolga, ha a barátnő? Na meg azért a 3. válasz is enged következtetni, némi ellenszenvre... Nem kell csúnyát írni ahhoz, hogy rosszindulatról árulkodjon. De szerintem te is érted.
2017. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
:) ezt a fantaziat.. Azt se irta,hogy no. :) amúgy jatekkal. Ennyi kb.
2017. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!