Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez jó szülinapi...

Szerintetek ez jó szülinapi program 6 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Moziban megnéznénk a hihetetlen családot, utána mekiznénk vagy ahol enni szeretne. Végül választhatna egy legot?

Keresztanyukája vagyok


2018. júl. 19. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Én mozi helyett strandra mennék, mert nyár van. A Meki jó, de jobb lenne egy pizzázás.
2018. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tökéletes, ha a gyereket is érdekli a hihetetlen család (enyém inkább nézné a Hotel Transylvaniát). Mekit imádja a fiam, happy meal játékkal, plusz még egy adag nuggets, mert abból brutál mennyiséget tud tolni.

Lego csak ha szereti, legozik. Igazából inkább csak úgy általánosságban ajánlanám fel, hogy választhat játékot (x kereten belül), nem biztos, hogy legot szeretne. geomag, vmi strandjáték vagy egy könyv pont ugyanolyan jó, ha éppen arra vágyik.

és igen, alternatív megoldásként a strand is jó program a mozi/meki helyett (viszont ugye ez lényegében egésznapos. Strandra nem éri meg csak 2 órára elmenni, mert mire belemelegszik, indulni kell)

2018. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy napot lesz velem és szeretnék egy jó napot. Szegedre megyünk vonattal lehet a vadasparkba is megyünk délután akkor :)
2018. júl. 19. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper. Erezzetek jól magatokat
2018. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!