Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos picinek mi a...

21 hónapos picinek mi a kedvenc időtöltése?

Figyelt kérdés
Házon belül mivel szoktátok elfoglalni a piciket? Miket csinálnak szívesen ami leköti őket -akár hosszabb ídőre is?

2018. júl. 30. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Nekem elegem lett a sok picizésbõl.

Bye idegesít.

2018. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy másik kérdéshez írtam:


“Az én lányom (21 hónapos) nagyon szereti a könyveket. Minden nap elolvasok neki 2 Bogyó és Babócás könyvet, plusz vannak állatos könyvei, azokat is nagyon szereti, nézegetjük, keressük benne az állatokat. De nagyon jól elvan ő egyedül is azzal, hogy lapozgatja a könyveket, már “olvas” magának.

Most a nagy sláger nála az állatfigurák. Kb 30db van, pakolgatja, megeteti őket. Van egy zöld szőnyegünk, az a fű, amit az állatok lelegelnek😄😅. Nagyon elvan velük.

De szeret babázni is, babakocsiban tologatja őket, megeteti, lefekteti őket, de nekem kell őket elaltatni😄🤷🏼‍♀️

Mostanában a mega bloks is előkerült, már egyedül épít tornyot, de együtt is szoktunk és akkor nagyon magasat, és ő adogatja nekem a kockakat.

Most kapott kisasztalt székekkel, most az az újdonság, sokat ücsörög ott is, ott “olvas”, ott szokott enni is, meg rajzolni (de a rajzoláshoz én is kellek).

Ami még minden nap előkerül az a hintaló, ugráló csacsi, plüssök, labda. Szerncsém van vele, mert ő egész pici kora óta tud játszani. Tehát neki tényleg érdemes játékot venni, mert használja is őket, lekötik őt.”

2018. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kiviszem a gyereket az udvarra. Nálunk az a sláger :) saral, pakolászik, motorozik. Bent Babócás mesét nézünk, mesekönyvekből "olvasunk". Építőkockázunk. Mosunk, főzünk... az kicsit neccesebb de azzal is elvan.
2018. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 20 hónapos, a kisautókkal bármeddig elvan.

Lenyűgözi az összes összerakható - szétszedhető elemekből álló játék (a férjem családjában mindenki mérnök vagy asztalos, volt a gyereknek honnan örökölni), a duplo-val, építőkockákkal rengeteget játszik. Ezekkel egyedül is remekül elfoglalja magát. Könyveket szereti, a teszvesz város nagy sláger.

Rajzolással rövid ideig köthető le, de ujjal festeni, gyurmázni, formázható sütemények tésztájából alkotni nagyon szeret. Formaegyeztetős lyukba helyezős játékokkal is elvan, de csak röviden.

2018. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Labdázás. Puha szivacslabdával (persze olyan helyen, ahol nem tud leverni valamit)

Kisautók

Mesekönyvek, képeskönyvek (van, hogy "hangosan olvas" :D )

Kis benti csúszda

Kartondoboz-palota

2018. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!