Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen, egy háztartásban...

Milyen, egy háztartásban megtalálható eszközökkel lehet lekötni egy másféléves figyelmét, ha nincs itthon semmilyen játék, és az anyuka csak jobb híján hozza magával másfél órára?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Nagyjából bármivel, konyhai müanyagok, fakanalak, összeütögeti őket, jól elvan.
2018. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Mesekonyv, zsirkreta, so-liszt gyurma, tesztavalogatas, seta, furdes...
2018. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Pet flakon majd pénzérméket golýókat beledobni onnantól kezdve csörög gyereknek tetszik...(szájába is veheti)

Lábasok+fakanál=dobszerkó. :)

2018. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Műanyag üvegek, kupakok. Az enyémnek most a mindene a kupak, mindenről az kell. :) Kiürült krémes tégelyek, nagyobb gombok (figyelni kell nehogy megegye). Fél óráig is ki-be pakolja őket a kis "tálkákba".
2018. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Egy masfel evesnek meg nincsenek tul extra igenyei, szinte barmivel eljatszik, csak ne legyen eles, vagy barmi mas modon veszelyes. Fakanalak, vagy kukucskalos jatek a fuggonnyel, parnaval. Mondokakat is mondhatsz neki, ha engedi az anyukaja, akkor nezhettek meset, vagy valami konyvet, amiben vannak kepek. A baratnom occse (sok kozottuk a korkulonbseg, most volt az elso szulinapja a kisfiunak) baromira elvezi, hogy csipeszeket pakol egy vodorbe, aztan kiveszi, ideadja nekem, beledobjuk a vodorbe es igy tovabb. Orakog kepes vele elszorakozni.
2018. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jött egy pár jó ötlet, de van, amit veszélyesnek tartok lenyelés szempontjából. De itt most az a helyzet, hogy én nem bébiszitter leszek, akkor valahogy megoldanám a helyzetet önerőből, hanem nyelvórát tartok az anyukának, a gyerek meg kénytelen magában elfoglalni magát.

(Egyszer már volt itt, békés, csendes gyerek, és a tartóból ki-tartóba be pakolás valóban lenyűgözte, de akkor is folyamatosan azon izgultam fél szemmel, hogy mikor veszi a szájába és nyeli félre. Kiskanálra, nagykanálra gondoltam, ami veszélytelen, de nem tudom, mit tud vele kezdeni. A szobában még vizezni se lehet.

2018. aug. 3. 12:06
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

Kell egy lavór víz, poharak, és órákig elvan azzal, hogy öntözgeti. Kiteszed a teraszra vagy az udvarra, nem kell takarítani.

Imádnak ebben a korban pakolni. Egy fiókba tegyél olyasmiket, mint műanyag sütiforma, kiskanàl, konyharuha. Nagyon fogja èlvezni, ha szabad kirámolni.

Mennyire zavar, ha rumli van?

Esetleg egy nagy papírt tegyek a földre, kap egy zsírkretát, és lehet firkálni. Újság is jó, vagy csomagoló papír.

Ekkora gyerekre úgy is figyelni kell, és szinte bàrmivel elvan, ha együtt játszanak vele.

Homokozós játszótér nincs a közelben?

2018. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Pet palackba önts lencsét! Kiválóan csörög! Csak jó erősen le kell zárni.
2018. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Na tudod mit? Nem tudom már hányas válaszoló vagyok, de így nem tartanék neki nyelvórát, az biztos. Elég 5 perc, ha belemélyedtek valamibe, aztán már szétveri a fejét az ajtófélfában.
2018. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát így én sem tartanék. Oké, hogy nem tudja hova tenni a gyereket, de akkor sajnos mondjon le a nyelvóráról. Egy másfél éves gyerekre figyelni kell! Úgy meg, nem lehet közben tanulni...
2018. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!