Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire tudom akár itthon...

Marcello77 kérdése:

Mennyire tudom akár itthon megtalálható, hétköznapi dolgokkal pótolni a különféle fehérje porokat, shake-eket meg hasonló táplálékkiegészítőek? Mik ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Kevesebb mint egy hete kezdtem konditerembe járni és érdekelne mivel adhatnék egy kis plusszt az edzéshez.

Válaszokat előre is köszönöm!


2018. febr. 28. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Fehérjepor sosem kell, csak fehérje, azt pedig könnyen találsz rengeteg ételben...

Alapvetően egy jó étrend kell, jó edzés és pihenés, maximum vitamint szedhetsz, sokak szerint azokat elég nehéz csak ételből bevinni.

2018. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy sosem kell. Viszont jobb lenne ha utánanéznél a kajának, meg hogy mi az a fehérje, mert az alapján amit írsz úgy néz ki mintha valami szteroidnak képzelnéd.
2018. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackX15 válasza:
Akár hülyének nézel, akár nem, mimdem edzés előtt kiütök egy tojást a pohárba kis cukor neki és habosra kavarom majf megiszom!
2018. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!