Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata szorongó gyereke?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 éves. Egyik este lefekvés után rosszul érezte magát , fájlalta a gyomrát, hányingere volt. Aznap töltött káposztát evett. Olyan volt mintha pánikroham lett volna. Azóta nagyon keveset eszik, következő este is rosszul érezte magát! Segítsetek, félek, hogy pánikbeteg lesz! Volt valakinek a gyereke így? Mit tegyek ? Vigyem pszichológushoz?
2018. aug. 12. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább háziorvoshoz. De szerintem csak a káposzta volt nehéz a gyomrának.
2018. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mióta van akkor konkrétan ez az allapot?
2018. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Két napja csak! Tegnap este sem evett, de elaludt , nem jött azzal, hogy rosszul érzi magát! Remélem átmegy rajta! Köszi a válaszokat!
2018. aug. 13. 07:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam szorongott,neki gyakran fájt a hasa,főleg reggel mikor iskolába kellett menni.Egyszer hazajött úgy,hogy nem szólt senkinek,aztán bepisilt éjjel 8 évesen.Na akkor háziorvos,pszichológus.

Nála a testvérféltékenység okozta ami azért volt érdekes mert már 2 éves volt a kistesó.

Egy-két hasfájásból nem lehet ilyen következtetést levonni.

2018. aug. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem gyerekem ugyan nincs de 16 évesen hasonlóan egy éttermi ebéd (ez ritkán fordult elő) utáni este lettem rosszul és azt hittem gyomorrontás. De panikbeteg lettem sajnos. Engem sok dolog bántott akkoriban, meghalt a nagypapám, volt egy nagy szerelmi bánatom meg egy udvarlóm.
2018. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem ő nem lesz az! Én is szenvedek ilyesmitől , azért féltem , tudom milyen rossz érzés ! A második gyermekemmel voltam terhes, mikor kijött rajtam ez a kényszeres stb szorongás .
2018. aug. 13. 07:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak 2 napja tart en inkabb egy gyomorrontasra gondolnek
2018. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7,5 éves. a nyáron 2 szakember mondta ki rá, hogy szorong. Én ezt pont nem vettem észre, de persze ők tudják.


A szorongás és a pánikbetegség azért két teljesen különböző dolog.

Ha csak rövid ideje van a gond, nem vinném még pszichológushoz, max a gyerekorvoshoz. Hasonló helyzetben voltunk (egyértelműen stressz miatt nem akart oviba menni, folyamatosan fájt a hasa, de ténylegesen fájt neki), akkor háziorvos elküldött laborba, uh-ra, mert ugye ki kell zárni mindent, végül az idő megoldotta átmenetileg. Más formában 1 évvel később ütköztek ki ugyanannak a dolgonak a következményei, ezzel már pszichiáterhez vittem, itt mondták rá, hogy szorong... de úgy tűnik, ő is az időre bízza a dolgot.

2018. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Epegörcs tuneteit produkalta. En elvinnem ultrahangra.
2018. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!