Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednétek 6 éves fiatokat...

Elengednétek 6 éves fiatokat a nagyszülőkkel floridai disney hajó útra?

Figyelt kérdés

Unokatestvérét is vinnék 7 éves, őt elengedték a szülei.

Nagyszülők fiatalosak "modernek" van okostelefonjuk laptop beszélnek angolul és spanyolul is. Megbízhatók is de én félek nagyon messze lenne tőlünk de mégis egy ilyen élményt mi sosem engedhetnénk meg magunknak. Fiam teljesen beleélte magát. Mi nem mondtuk el hanem az unokatesója fecsegte el. Férjem elengedné, őt is sok helyre elvitték. De én féltem őt


2018. aug. 13. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Volt már náluk sok időt? Akkor igen. HA ez lenne az első, akkor nem.


Fiam 5 éves, minden nyáron nyaral anyósoméknál (55 és 57 évesek). Most pl 2 hetet volt náluk, nagyon jól érezte magát. Anyósomék Balatonon laknak, mi Bp mellett. Szóval nem annyira közel.


Így simán elengedném jövőre velük akár külföldre is. Mert tudom, hogy minden "rigolyáját", szokását ismerik, a fiam is nagyon szereti őket, bizalmas viszonyban vannak. És tudom, hogy nagyon nagyon vigyáznak rá mindig. Így simán mehetne.

2018. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Elengedtem! 5,5 éves kislányom nemrég jött haza a nagyszülőkkel a Karib-tengerről. Iszonyuan élvezte, imádta. Szintén mentek az uncsitesók is, 10 és 15 évesek.

Minden nap videochateltünk. Hatalmas élményekkel tért haza. A delfinekkel való úszást a mai napig emlegeti.

Ha bízol bennük és kicsi kora óta aktívan résztvesznek a gyerek életében, engedd el őt, óriási élmény lesz neki! :)

2018. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én elengedném, főleg ha a gyerek is menni akar. Mégis mi baj történhetne? Szerintem nagyon jól érezné magát. Mivel unokatesó is megy, így még az is biztos, hogy nem fog unatkozni.
2018. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem, de én meg tudnám oldani, hogy csatlakozzam hozzájuk, így ki se maradna.
2018. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2018. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én természetesen el, a szüleimben úgy bízom, mint saját magamban. Ahogy te leírtad őket, hogy aktívak, fiatalosak, modernek, fittek, tájékozottak, így szerintem neked sincs félnivalód. Nyilván egy tengerentúli utazásra nem járókeretes nagyival ideális menni, de itt ilyesmiről szó sincsen, egyértelműen elengedném, ez nagyon intenzív, impulzív, életre szóló élmény lenne a gyereknek, aki már 7 éves, nem fosztanám meg tőle. Nagyon kivételes lehetőség, örülnék, hogy módjában áll megtapasztalnia ilyen egyedülálló dolgot. A hajóút már elve nagyon élvezetes egy gyereknek, óceánjárón utazni fantasztikus élmény, Disneyland-el kombinálva meg már non plus ultra ez egy kisgyereknek.
2018. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg elengedném, bár ehhez ismerni kellene a nagyszülőket is.
2018. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Az én anyukámmal biztos elengedném. De a leírásod alapján megbízhatónak tűnnek,szóval engedném.
2018. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Simán, ez nem kérdés.

Egyébként 50-60 éves embereknél egyáltalán nem kuriózum, hogy tájékozottak, jól ismerik és használják a modern technológiát.😀

2018. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Anyukámékkal simán, anyósékkalnem nem. Ennek az az oka, hogy a szüleim születése óta rendszeresen látogatják, ott is szokott aludni. Anyósék a kötelező évenkénti látogatáson túl nem kíváncsiak rá. Nekem is 7 éves a lányom, ma jön haza, anyukámtól. 2 hétig nyaralt ott.
2018. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!