Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg sok 4 hét szülők...

Tényleg sok 4 hét szülők nélkül a balatonon 7-12 éves fiúknak? Hétvégente találkozunk, nagyszülőkkel vannak lent.

Figyelt kérdés

Teljesen kiakadt a munkatársam, milyen felelőtlenség, ha most a nyaralás ilyen hosszú mi lesz később mit akarnak még.

Nagyszülőknek van nyaralójuk ott vannak, strandolnak kirándulnak.

Pénzt nem fogadtak el tőlünk, így hétvégente vittünk gyümölcsöt nasikat, kávét teát.

A nagyszülőknek ez hatalmas öröm, a gyerekek élvezik. Még a nagy a kötelezőt is olvassa a parton.


2017. aug. 4. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Anyósom meg ott lakik. Fiam 4 éves, általában 1 hétre megy hozzájuk. Anyós kérné többre is, de egyenlőre ennyi elég.


Szerintem 10 évesen simán ott maradhat 4 hétig, ha anyós is ráér majd (még dolgozik).

Mivel suliban több időt kell megoldani nyáron, ezért nem gondolom soknak. Elég nagy gyerek már. Gondolom nem most van életében először a nagyszülőkkel, tehát ismerik egymást...

2017. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Jahj ne foglalkozz a kollégákkal ;)

Simán ott lehet 4 hétig hát már elég nagy! Ha meg Ő nem szeretne úgy is szólna!

Foglalkozzon a kollégád a saját gyerekeivel ;) (ha van neki akkor biztos anya pici fia/lánya)

2017. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Én is veled értek egyet. Semmi gond az ilyen hosszú nyaralással. Főleg, hogy a fiúk is szeretik, mert gondolom már szóltak volna ha nem jó lent.

Mondjuk ha mi is így lennénk, mi is lemennénk hétvégente, szóval abszolút egyetértek az egésszel :D


De jó nektek, hogy van erre lehetőségetek!

2017. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha téged nem zavar hogy 4 hétig nincsenek veled a gyerekeid akkor ne foglalkozz azzal ki mit mond. Én nem bírnám nélkülük eddig az biztos.
2017. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez jó mindenkinek (gyerek, nagyszülő, szülő), akkor semmi gond ezzel. A munkatárs miért érintett ebben? Hihetetlen milyen emberek vannak...
2017. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Biztos irigy a munkatársad. :) Bár most, hogy belegondolok, én is. ;)

Ne foglalkozz vele, jó nyaruk lesz a fiúknak.

2017. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se sok!;)

Az én 2,5 éves lányom és 8 éves fiam 3

hetet voltak lent unokatesókkal és nagyszülőkkel úgy,hogy péntek reggeltől

vasárnap estig voltunk lent.

A lányom alig akart hazajönni...:)

2017. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok:

Az még kimaradt,hogy ők is a nagyiék nyaralójában vannak.:)

Egyébként ha a fiúknak nem lenne jó,már

szóltak volna.:)

2017. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éves koromtól minden nyarat tanévzárótól augusztus 20-ig az imádott nagymamámmal kettesben töltöttem a Velencei tónál lèvő nyaralónkban. Anyukám hétvégente lejött hozzánk. Imádtam, a legjobb időszak volt életemben. Pedig akkoriban mèg jó sokat kellett sétálni a legközelebbi telefonfülkéig is, nem volt mobiltelefon sem. Ha szeretnek ott lenni és a nagyszülőket is hadd legyenek ott, ez a legjobb nekik :)
2017. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

14:18


Pacsi :) Én is egész nyarakat töltöttem a nagyszüleimnél, de ők "csak" pár utcával laktak arrébb. Nagyon szerettem ott lenni, jó volt :)

2017. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!