Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti gyereketek is sokat táncol?

A ti gyereketek is sokat táncol?

Figyelt kérdés
Az enyém ahogy zenét hall táncolni kezd, kíváncsi lennék, hogy mindegyik ezt csinálja, vagy az én kislányom ilyen táncoslábú és később vihetem táncórára, 15 hónapos.

2018. szept. 10. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Az en lanyom is allandoan razza a popojat. Masfel eves, de mad regota csinalja. Nincs ezzel baj. :)
2018. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Minden kicsi ilyen.
2018. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Az enyémek is ilyenek voltak és most is ilyenek (már 4éves a kislány és 6éves a fiam). Én örülök neki, tök cukik amikor táncolnak.
2018. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem , nem mindegyik ilyen :) Nekem 4 gyerekem van, ebből első fiam nem csinálta, a második gyermek lány, ő riszálta már 1 évesen (nem lett táncos amúgy).

A harmadikom szintén fiú , ő kifejezetten muzikális, imádta a ritmust, táncolt amikortól megtanult járni,énekelni is szeret és szépen is tud.

A negyedikem szintén kislány, tök hidegen hagyta a táncikálás. Most 4 éves, kifejezetten szégyellős típus, csak akkor fordul elő hogy rázza kicsit magát, ha senki se nézi.

Sok zene szól nálunk, énekelünk, szeretjük is, egyik gyerekem zenél is zeneiskolában, szóval körülvette mindegyiket kiskorától a zene.

Mégis van amelyik ilyen, van amelyik meg más.

2018. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

majd kinövi ;)

a kicsik sztem mind ilyenek. aztán bejönnek az új mozgásformák (ugrálás, pörgés, esetleg ezek kombinálva mindenféle féllábas-fejreállós, forgós izékkel) a togyogatáson kívül és 10ből 9 máris elfelejti a táncolást. mondjuk lesz helyette más :D

2018. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, egyáltalán nem. A fiam három éves lesz, szeret zenét hallgatni és énekelni (főleg még hallgatni, a szöveget csak mondja), de sosem táncolt.
2018. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Az én fiam már 1 éves kora előtt is "tánccal", azaz billegéssel reagált a zenére, most lassan 2 éves, még mindig táncolni kezd (most már tényleg tánc) ha zenét hall.

Szerintem számít az is, hogy bármikor látta-e a szülőt vagy mást táncolni. Személyiség, érdeklődés, sokmindentől függhet. Nálunk pl majdnem mindenki zenész a családban.

2018. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Táncolni senkit sem látott, de ő már négykézláb is nyomta, amikor még nem tudott járni, apja szokott neki gitározni, ez az élőzene van itthon.
2018. szept. 10. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk mindkét csaj ilyen. A nagynak a Hopp Juliska volt az első őrület 1 évesen. Arra már tapsolt, emelgette a lábát, ütögette a térdét. Most 4 éves és folyamatosan táncol. 1 hét múlva viszem az első táncórájára.

A kicsi (16 hónapos) véletlenül meghallotta a Kalinkát és megvadult tőle. Azóta amikor lejátszuk neki, lépeget, forgatja a csuklóját, dülöngél és ha vége a dalnak, akkor kiabál, hogy Ka, ka:)

2018. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Furcsa, amiker írtok, nálunk mind a négy táncikált, amint elkezdett kúszni.
2018. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!