Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős kislánynak isibe fekete...

Elsős kislánynak isibe fekete leggings rövid felsővel gond?

Figyelt kérdés
Fognak érte szólni?
2018. szept. 11. 14:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
48%
szerintem nem gond, bár még nincs olyan hideg, hogy leggings kelljen a nadrág alá, nekem novembertől szokott kelleni.
2018. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, feketéről van szó, de ettől eltekintve, mert megint a szokásos téma... Na, én pl ilyenekben simán engedem rövid felsővel:


[link]



[link]



[link]


[link]



Ilyesmiket meg csak hosszú felsővel:


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
65%
Inkabb mint p i cs a nadragban járjanak nem?
2018. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
61%

Pár èv múlva meg majd elengeditek őket úgy, hogy elól hátul kilóg mindenük.

Tényleg uncsi már ez a téma... nagyon sok lány van nálunk az isiben leggingsben pólóval. Nem szerintem nem harisnya.. és tudnék venni farmert is, de nem akarom, hogy egész nap abban üljön vagy szaladgáljon szünetben. Kicsik, legyenek kényelmes ruhában. Divatozni ráérnek még.

2018. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted nyugodtan. Ô még olyan kicsi, szinte ovis.

Az èn ovisom is minden nap leggingsben jár, sôt az òvònénik külön kérik, hogy abban vigyük, mert az olyan kènyelmes.

Itt mindenèrt le fognak szòlni 😏 Engem meg most biztos jòl lepontozni 😀

2018. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
76%
10 egyáltalán nem polgárpukkasztó, csak baromi igénytelen, és igen mo.-n is van aki hordja rövid felsővel, felnőtt is, cikin is néz ki benne.
2018. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%
Hát én oviban sem adtam rá mert nem szereti. De a suliban szólnak érte, attól hogy elsős nem illik felvenni rövid felsővel. De ugyan így szólnak nagyobbaknak
2018. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy szólnak érte.
2018. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
48%

Attól még, hogy hivatalosan nem nadrág, a többség igenis annak használja, mert tökéletesen jó annak is, már amelyik. Rengeteg olyan leggins van, ami kb ugyanolyan, mint egy nadrág, bár én is hosszabb felsőkkel használom, úgy szerintem jobban néz ki. Nyilván egy tök átlátszó, vékony darabot nem szerencsés rovid felsővel felvenni, de ha olyasmik tényleg, amiket itt linkelt az egyik válaszoló, azok teljesen jók rövidebb polóval is.

Egyébként már miért szólnának?! Nem p*icsanadrágban van, nem mellesleg tök kényelmes. Kiröhögnem konkrétan, ha bárki is szólna emiatt, nehogy már még az öltözködést is meg akarjak szabni....!

2018. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%

Amiben átlátszik a bugyija vonala/teste, az szerintem úgy 5-6 éves kortól nagyon ciki. Amíg nem látszik, tökmindegy, hogy hívják a ruhadarabot, nyugodtan vegye fel utcára.


Szerintem egyébként gáz ez a magamutogatós szöveg.. az elmúlt 100 évben egyre többet mutatunk meg. Ha 20 év múlva minden felnőtt és gyerek bikiniben fog járni az utcán, vagy átlátszó termooverálban, akkor én is azt adok a gyerekemre, mert addigra az lesz a normális.


Én is leszóltam a nagyit, mikor térd alá érő szoknyát akart rámerőltetni, vagy a csípőnadrágom nem tetszett neki..

Gyorsan változik a világ, jól néznènk ki, ha mindenki úgy öltözne, mint az anyja/nagyanyja idejében.

2018. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!