Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős kislánynak isibe fekete...

Elsős kislánynak isibe fekete leggings rövid felsővel gond?

Figyelt kérdés
Fognak érte szólni?
2018. szept. 11. 14:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
53%

A leggings alsónemű, melyet tunika/szoknya/ruha ALÁ viselünk.

Egy hat éves kislány rövid pólóban és tapadós kváziharisnyában gond. Amennyien gondnak érzed, hogy pedofilcélpont a félig leöltöztetett gyereked közterületen.


Iskolába meg nem értem, hogy merülhet egyáltalán fel.

2018. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
51%

10

Nem tudom, milyen alsóosztálybeli környéken éltek ti, mert Németország ezen részén nem öltöztetik ilyen alpári módon a gyerekeket. Iskolába pedig fel sem merül.

2018. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
81%

Max otthonra.


Felnőtt, 29 évesen nem veszek fel leggingset utcára, főleg nem rövid felsővel, mert a leggins nem nadrág.

2018. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%

10-es: jó ideje élek Németországban, de eddig nem láttam iskolás korú (vagy idösebb) gyerekeket legginsgben rövid felsörésszel.

Vagy csípö alá (combközépig) érö felsörésszel, esetleg rövidnadrággal hordják, senkinek eszébe sem jutna másként viselni.


A belebújós farmer/nadrág más kategória, mégha sokan ezt is leggingsnek nevezik, de nem az.

A leggings - definíció szerint - lábfej nélküli harisnyanadrág, legfeljebb nem egészen vékony anyagból, de akkor is alsónemü és nem utcai viselet.

2018. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem gond, szerintem csini.
2018. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
100%

Igen, megszólják, csak tudnám minek. Mármint oké, hogy a leggings nem nadrág, de nem tudom ki, hogy van vele, én szerintem egy normális embert pont nem az fogja érdekelni, hogy hogy öltözködik egy 7-8 éves kislány. Egy mondjuk 13 évesen megértem, hogy zavaró, mert hát már kezdenek nőiesedni, na de egy 7-8 évesen? Az eszem megáll néha! :D

20/F

2018. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
82%
Mennyivel jobb egy fekete vékony, strech farmer? Az kevesebbet mutat? Vagy csak mert nem pamut és nem olyan kényelmes mint a leggings, már nem visz el a divatrendőrség? Vagy ki fogja eldönteni, hogy milyen bőségű, szabású, anyagú nadrágot adhatunk a gyerekre, vagy vehetünk fel? A leggings nem harisnya. A leggings pamut nadrág. Attól hogy a nagy indián könyvben bőrharisnyának fordították, még ott is nadrág volt.
2018. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%

27

Pontosan annyival, mint egy melltartó egy topnál, mint egy míderes alsóneműbodí egy trikónál. Pont annyival.

2018. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
81%
Igen, azt valóban sokat hord egy 6 éves... Jó példák. Már el is gondolkodtam rajta. Ja nem...
2018. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
2018. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!