Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok újságot venni a...

Szoktatok újságot venni a gyereketeknek? 4.5 éves fiam nagyon szeretne verdás magazint de nem az újság a lényeg hanem az autó. Megvennétek ha csak ez érdekli?

Figyelt kérdés
A nagymamája elkezdte venni neki a garfieldet mert a mesét szerette de nem is érdekli. Olvasni szeretnék neki de nem érdekli inkább otthagy engem.
2018. szept. 24. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Barbie újságot néha megveszem a lányunknak. Őt is inkább a hozzá adott ajándék érdekli. Max. színez benne egy kicsit.
2018. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem anno vettek Dormogo Domotort, Donaldot, Garfieldot es imadtam oket. Mondjuk abban tartalom is volt nem ugy mint ezekben az 1000ft/10 oldal fantaziatlan eroltetett, huzzunk le meg 500 bort a pixar/disney mesekrol tipusu borzalmakban. Volt egy szabaly, h evi 1 magazint elofizetnek nekem, de tobbet nem kapok, csak nyaralason. Meg is becsultem amit valasztottam.
2018. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ann k az iskolában volt valami magazin, amire elő lehetett fizetni. Az összes gyereknek volt az osztályban és egyet sem érdekelt az újság, csak a mellé járó ajándék. Teljesen normális. Megvennem neki most is, ha azt szeretne
2018. szept. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tappancs, Mini Manó, Pöttöm, Garfield.
2018. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szoktam

van egy olyan hely a piacon,ahol féláron vannak,amik megmaradtak -korábbi számok

.5éves lányom nagyon szereti a csajos újságokat-ajándék is van benne-és mindent megfejt belőle.Mondjuk ő már olvas-de én azt mondtam,hogy,amig nem tud,addig minek

vegyek.Erre megtanult :-)

Kisfiam meg a keresztrejtvényeket szereti

2018. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!