Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig elfogadható az, ha egy kislány meztelenkedik otthon, akár vendégek előtt is?

Figyelt kérdés

Az unokahúgomról lenne szó, mégcsak 8 éves és az a helyzet, hogy egy kicsit sem szégyenlős sem a családja előtt, sem pedig a barátok, ismerősök előtt. Nem úgy kell elképzelni, hogy egésznap meztelenkedik, hanem pl. simán átveszi előttünk a pólóját, vagy a bugyiját.

22/L



2018. szept. 25. 11:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
8 évesen szerintem teljesen normális, hogyha serdülni kezd, utána már nem kellene.
2018. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%

szülők előtt: kb 6-7, anyja előtt sztem más helyzet, de apuka, testvérek előtt más

rokonok stb: sose

2018. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
Addig, míg nem kezd cicisedni, szőrösödni.
2018. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Semeddig. Se egy évesen, se három, se nyolc. Nincs ruhája?
2018. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Vendégek előtt szerintem sosem normális. Család előtt talán amíg nem kezd serdülni.
2018. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#4 De van ruhája. Írtam, nem egésznap meztelenkedik, csak nem okoz neki gondot átvennie a pólóját, bugyiját előttünk. Ezt sem úgy kell elképzelni, hogy közvetlen előttünk, hanem egy térségben. Ha ez így érthető.


Amúgy senkit nem zavar. Viszont úgy gondolom, hogy egy bizonyos kor felett már nem nagyon kéne.

2018. szept. 25. 12:03
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, amíg kislány, nem kezd serdülni, addig semmi gond nincs ezzel. Bár nem igazán tudok elképzelni olyan helyzetet, amikor a vendégek előtt kell bugyit cserélni :D Szóval szerintem ez inkább udvariatlanság, és nem a szexualitás miatt.
2018. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Na lato
2018. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

Bocsánat.

Na látod, megmagyaráztad te is, hogy a fő kérdésed és amit még hozzá írtál, nem fedi egymást. Így szerintem rendben van.

2018. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

Abban a korban már saját magának és valószínűleg ki fog alakulni a szégyenlőssége


Viszont például a barátnőm kislánya kilenc éves és elkezdett menstruálni tehát egy ideje olyan nyolc éves kora óta már szőrösödött is

Tehát hogy reagáljak arra amit akik azt írták hogy amikortól szőrösödik

A nyolc éves kislány van nem biztos hogy van akkor a szégyenlősség hogy mások előtt átöltözzön


Mosolyogtam én nem szoktam mások előtt öltözködni ha nem muszáj de engem speciel nem zavar

Én sem nézek oda hogyha esetleg más öltözik át

(Ennek valószínűleg az az oka hogy 10 évet voltam kollégista és volt olyan év amikor 14-en voltunk egy szobában)

2018. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!