Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova tegyem a gyereket szünete...

Hova tegyem a gyereket szünetekben?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves, eddig itthonról dolgoztam, de ezután be kell járnom irodára, és párom is dolgozik. Nagyszülők által sincs segítség, és más jellegű sem. Kíváncsi lennék, mások hogyan oldják meg, ha szünet van az oviban, és otthon kellene maradni valakinek. Babysitteren kívüli megoldás érdekelne, ha létezik.
2018. okt. 4. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Oviban nincs ilyenkor összevont csoport?
2018. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én a szabadsagaimat ilyenkorra tartogatom.
2018. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Szabadság neked is meg a férjednek is, oviban is van összevont csoport.
2018. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Szabadság, apa szabadság, nagyszülő, barátok, szomszéd, bébiszitter, összevont óvodai csoport
2018. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Beszélj szimpatikus anyukákkal, akik hasonló gondokkal küzdenek. Nálunk 4 szülő kalákában vállalta a gyerekeket, mindig csak egy ment szabadságra, aki a gyerekeket felügyelte.
2018. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Van neked is szabadságod, az apjának is. Maradjatok otthon vele felváltva, az minimum 40 nap. Még a nyaralás is belefér.
2018. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk az oviban MINDIG van ügyelet. Tehát minden munkanapon lehet hova vinni.

Pontosabban 2 ünnep között nincs decemberben, amikor dolgoznék. Minden más esetben van.

A nyári 4 hetes leállás alatt is vihetném más oviba, de ezt nem szoktam kérni.

Nálunk apa is marad otthon, meg anyóshoz is megy nyaralni, meg én is maradok otthon. De láttam már napközi tábort is ekkoráknak.

De a munkahelyemre is bejöhet (pl a nevelésmentes napokon szoktam hozni, akkor nem veszek ki szabit).


Úgyhogy azt kérdezd meg, mert ügyeletet KÖTELEZŐ biztosítani.

2018. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Akkor vesszük ki a szabadságot.
2018. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk falun nincs ügyelet


Felváltva vesszük ki a szabit...fiú tesóm is vigyáz a gyerekre

2018. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Falun is KÖTELESEK ügyeletet tartani. Csak egyszerűbb azt mondani, hogy nincs, és megoldja mindenki.

Pedig törvényi kötelességük lenne...

2018. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!