Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sorolnatok a kedvenc Disney...

Sorolnatok a kedvenc Disney meseiteket (3-4 eves gyereknek) legkevesbe felelmetessel kezdve a sort?

Figyelt kérdés
Régiek-újak, minden johet. Gyerekbarat legyen:)..
2018. okt. 20. 07:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Dzsungel könyve, Hamupipőke, Hófehérke,


3 évesnek meg Micimackó, Micky egér

2018. okt. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
1+ Többet szerintem ne vezess be, egyrészt mert nem jó ha a gyerek a TV-re tapad, másrészt meg vannak amik nem szerencsések..
2018. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
A Bambit azt nagyon hanyagold, mert még a 6 éveseket is megrázza és képesek órákat sírni rajta..
2018. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
A lányom 4 lesz. Ő nagyon szereti az újabbak közül a Frozent és az Aranyhajat. A régiek közül a Kishableány nagy kedvence.
2018. okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Es nem retteg az Ursulatol?
2018. okt. 20. 08:12
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem érti még. A gyerekek agya máshogy működik. Gyerekfejjel nekem sem tűnt annyira vészesnek. Szerettem nagyon. Bár a személyes kedvencem a Szépség és a Szörnyeteg. Az sem épp Csingiling, de sosem találtam ijesztónek.
2018. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az en gyerekem elegge fel a felelmetesektol... de kozben vagyik is ra:) Azert keresek olyat ami nagyon nem az, de kb egyenloek asszem ezen a teren.

Koszi!

Es varom a tovabbiakat, hatha van valami ami nem jut az eszembe.

2018. okt. 20. 08:20
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

És ami nem Disney, az már nem is jó?


3-4 évesnek a rövidebb mesék valók. Fiú vagy lány?

Dr Plüssi, Mancs őrjárat, A város hősei, Sam a tűzoltó, Thomas a gőzmozdony, Chuggington, Láng a szuperverdák.

2018. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat eppenseggel ezek eleg szarok egy jo disneyhez kepest igen. Es eppenseggel en disney utan erdeklodom, mert engem epp az erdekel, ezert is tettem fel egy kerdest amiben disney meseket keresek. De nagyon koszonom a total nem idevago valaszt.
2018. okt. 20. 09:44
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
A Dumbo nem jó? Abban például nincsen szörnyeteg.
2018. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!