Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Manapsag divat ovodasok/kisisk...

Manapsag divat ovodasok/kisiskolasok koreben a halloweent barmilyen formaban megunnepelni?

Figyelt kérdés
2 eves a gyerekem szoval meg nem aktualis. Csak h tudjam, nagyjabol mire szamitsak majd. Erdekli, ez a mai kisgyerekeket, igenylik? Van aki bulit szervez?
2018. okt. 26. 21:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
8%
Javítsatok ki ha tévedek, de tudtommal MO n nem elterjedt a Halloween megtartása
2018. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk ma volt a suliba.
2018. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gimnazista rokonaimnal kb minden ekorul forog. Nem tudom a kisebbeknel hogy van.
2018. okt. 26. 21:37
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Magyarországon úgy tapasztalom, hogy nagyon megosztó ünnepnek számít, sokan összemossák a mindenszentekkel (11.01) vagy a halottak napjával (11.02.) és habzó szájjal fröcsögnek arra aki jól meri érezni magát ilyenkor. Vannak akik simán amerikamajmolásnak állítják be, pedig ugye kelta.

Lényeg a lényeg hogy nem valószínű hogy túl népszerű lenne, de biztosra veheted hogy érdekli a kicsiket, hiszen ők nyitottak minden újra és izgalmasra. :)

Coco című filmet is rengetegen szeretik és az is a mexikói halottak napját járja körül.

Szerintem szuper dolog, mert egy újabb alkalom hogy izgalmat csempésszünk a szürke hétköznapokba, és hogy a gyerekekkel közösen kreatívkodjunk, játszunk vagy szórakozzunk egy kicsit.

2018. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk már hirdetve van, hogy mikor indulnak a gyerekek. Szóval szerintem egyre nagyobb az érdeklődés.

Persze már a hívők is tettek ki mellé plakátot. 😄

Szerintem, ahogy valaki már írta ez egy móka. Mindegy hogy honnan jött az ötlet. A gyerekek és a felnőttek is élvezik ez a lényeg. Valentin nap is elfogadott már, miért ne lehetne ez is.

2018. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Volt a suliban, imádták a gyerekek.
2018. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok suliban is van halloween ( nálunk nem volt de több ismerősöm gyerekénél akik szinþen alsósok igen). Mi tavaly mentünk itt a környéken a fiammal beöltözve és faragtunk tököt, idén is ez a terv, bár ma kiugrott a csípőm és nem tudom addigra bírok e majd járni.
2018. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fiam nagyon várja már most másodikos. Fortnite karakter lesz minden nap megnézi a jelmezét :)

Lesz sulis társaknál csoki gyűjtés, suliban tökfaragás és jelmez verseny.

Szerintem ez egy jó kis program a gyerekeknek így is nagyon levannak terhelve kell a szórakozás.

Attól, hogy a halloween egy jelmezes buli nagyon jól tudja az ünnepeket azt is, hogy miért megyünk majd a temetőbe.

2018. okt. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. volt s suliban és szerdán halloween buliba megyünk egy játszóba. Nagyon élvezi a lányom,mit ne mondjak én is :)
2018. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, volt az iskolában. A gyerekek imádják. Jelmezes, táncos, édességet evős nap volt, persze, hogy tetszik nekik. Csokigyűjtés felénk nincs, remélem nem is lesz. Elég ennyi a mókából. Tököt faragtunk, dekoráltunk, sütöttünk sütit a suliba.
2018. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!