Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legokat le szokták árazni...

Legokat le szokták árazni karácsony előtt, pl. black friday-en szokott lenni lego akció? Érdemes még várni a vásárlással?

Figyelt kérdés

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Lányom már tudja milyen legot szeretne karácsonyra, de elég drága, nem tudom megrendeljem-e most, vagy érdemes még várni az ár miatt?

Köszönöm



2018. okt. 28. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Facebook lego adok veszek csoportokban keresd ott olcsoak. Auchanban van akcio most legokra.

Sok helyen kamu akciok vannak de lehet jot kifogni. Varj meg vele

2018. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesco-ban tavaly volt Lego leárazásban karácsony előtt. Emag.hu - n is szokott lenni akció. Pl BF.

De pl. Joy napok is most lesz, neten meg lehet nézni hol lesznek kuponok, mindig szokott játék boltba szóló is lenni


Ha tudod most mennyibe kerülne akkor nem tudnak árverni kamu akciókkal. Én várnék.

2018. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Norman Bates ***** válasza:
33%
Mi is tufjuk miket fog kapni karacsnyra kislanyunk, de mi biztosan varunk black friday ig. Nem tudom Magyarorszagon mennyire elterjedt, de itt angliaban nagyon jo alciokat ki lehet fogni.
2018. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Előző, én is Angliában lakom , de a Black Fridayon még nem láttam igazi akciókat , csak ugye azt amit látunk az újságban , hogy hajnal háromkor állnak a Tescó előtt sorban, aztán összeverekednek a félárú tv én.

A gyerekjátékokat még nem láttam akciósan.

Tavaly volt december elején volt a Sainsburysban, minden játék féláron volt, tavaly azt megvártam, és akkor beszereztem őket.

Egyébként én épp tegnap vettem meg , ha megnézed a Smyth Toys weboldalt, most nagyon jó akciók vannak, én baba korában is ott vettem sok játékot.

2018. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Regio játéknál is akciós most a lego.
2018. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Holnaptól akciós a Lego a Tescoban. 15eFt összérték esetén - 30%
2018. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm utolsó, tegnap vettem is egy nagy doboz legot a Tescoban, így tényleg olcsóbb, mint máshol. Viszont sajnos a másik dobozt nem lehetett ott kapni, ezért még mindig vadászom az akciókat.
2018. nov. 9. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy egy része sikerült. Esetleg megírhatnád pontosan milyet keresel még. Elég sok akciót nézegetek, hátha meglátom valahol.
2018. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Norman Bates ***** válasza:
4-es, en online szoktam nezni, pl Amazonnal mindig vannak. Pl idosavosan, van ami csak par oraig tart. Tavaly is rengeteg jo ajanlatot fogtam ki. Nem megyunk boltba tolongani.
2018. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Emag.hu-n most épp van Lego akció
2018. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!