Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy Huawei...

Szeretnék venni egy Huawei Mate 20 lite-t a Telekomtól, vagy a Telenortól. (? )

Figyelt kérdés
Tudom, a Telenornál még nem is kapni, de a 100 GB netes ajánlat miatt megéri majd. A lényeg, hogy a Telekomnál most egész jó árban van, de lassan jön a black friday, valamint a karácsonyi akciók, és nem tudom mennyire érdemes előtte megvenni. Lesz valószínűleg rá valami még olcsóbb ár, vagy csak felemelik előtte, és hasonló áron adják majd akkor is?

2018. okt. 25. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azzal variálnak hogy olyan csomaggal adják ami nekik nagyon megérje.

Mert nagyon kevés ember számol utána hogy két év alatt mennyit kell kifizetni.

2018. okt. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem 13490-re jönne ki a havi törlesztő, de ehhez korlátlan internet is tartozik, persze úgy csinálják hogy nekik legyen jó, de van esély egy kedvezőbb ajánlatra karácsony környékén?
2018. okt. 26. 07:51
 3/4 bp1985 ***** válasza:
A telenorhoz nov elején érkezik a mate 20 lite. Várd meg.
2018. okt. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Bocs, most nézem, már van mate 20 lite a telenornál.
2018. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!