Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislánynak ajándékötlet...

4 éves kislánynak ajándékötletek? Ami nem csak pár napig érdekes?

Figyelt kérdés
5-10e ft értékben. köszi
2018. okt. 30. 08:09
 1/8 A kérdező kommentje:
társasban esetleg tippek amik jók? a többi játék már van
2018. okt. 30. 08:23
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Görkori szerintem korai. Ahhoz kicsi még.

Társas már van ennyi idősnek.


Unokahugi nemrég volt 4 éves, ő most Én kicsi pónim mániás, azokat kapott. Plüssben, meg mindenféle játékban.

2018. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Bármit adsz egy gyereknek, csak pár napig érdekes. Ezért szoktam azt csinálni,hogy dobozokba elrakom a padlásra a játékokat, ès csak néhány játék van kéznél. Aztán ha pár hét múlva leveszem nekik az egyik dobozt, úgy örülnek a játékoknak, mint amikor megkapták. Amúgy gyurma, festék, lego (már vannak kifejezetten kislányos készletek), kifestőkönyv. A mi gyerekeink nagyon jól elvannak Brio vonatkészlettel. Nem muszáj rögtön egy komplett terepasztalt venni, mi folyamatosan bővítjük a készletet. Esetleg lehet mesefilmet venni.
2018. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Mi az a többi játék, ami már van? Társason kívül minden?

Így elég nehéz tippeket adni.

Ekkora gyerek mindent meg fog unni, főleg ha felvásároltatok egy játékboltot. Sose fogja megbecsülni a játékokat, ha egyből újat kap, amint ráun.

Amik semmire se jók, azok a mozgó, zenélő állatok. Előre bekorlátozza, mit lehet vele csinálni (semmit), nem hagy teret a kreativitásnak. Divatosak, kell a gyereknek, mert mindenkinek van, drága, és miután kipróbálta, megy a sarokba.

Mit szeret?

2018. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

törölve lett az első hozzászólás, nem tudom miért

gyöngyfűző, rajzolós dolgok, fésülhető babafej és sátor. Ez volt felsorolva, erre írtam h már van

2018. okt. 30. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Zingó társas, Kisvakondos szókirakó, KisVakond kertje - ezek nagyon jó társasok, bogyó és babócás párosító kártya.

az enyém legó és gyurma mániás amúgy, szintén 4.

Ha a könyveket szereti, Vadadi Adrienn könyveit ajánlom, óvodáskorúaknak szuperek! Illetve a Csiribí és Panka sorozat, szintén ovisoknak fantasztikus.

De vehetsz kinetikus homokot, ujjfestéket is

2018. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A görkori okés, unokahúgom is azt kapott idén a negyedikre. Elvan vele, nem kicsi hozzá.
2018. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ebben a korban a gyurmakészletek taroltak. Sütis szett, pizzás szett. A legjobban kihasznált játékok voltak és hiába volt már, meg 6 évesen is örült egy újabb sütis szettnek. Társasnál nézz valami kooperatív játékot, annál nem zavarja, hogy nem ő nyer. Halli Galli junior is menő volt az oviban, Dobble kártya is nagyon jó. Ha szeret babázni, nálunk a Barbi sellős vagy delfines szettek voltak még a sztárok, pedig nem kifejezetten szeret babázni.
2018. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!