Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislányom érdekes...

5 éves kislányom érdekes tünetei:egyszer a mamánál hányt, fájlalta a hasát, rá egy hétre megint az oviban evés előtt, megint egy hétre rá ugyancsak az oviban, mikor megérezte a kajaszagot! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
ma a reggelinél megint kirohant a konyhából, amikor megérezte a főtt virsli szagát.elviszem gasztrora,csak érdeklődök, hogy volt már valakinél ilyen jellegű panasz a gyerekeknél?

2017. okt. 21. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet h túl éhes?

Nálam szokott ilyen lenni ritkán, mikor reggel felkelek és annyira éhes vagyok, h elkezdem csinálni a reggelit, megérzek egy illatot, és hányok.

2017. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is szokott olyan lenni, hogy nagyon éhes vagyok és olyan mintha hányingerem lenne, mondjuk én nem hányok ettől, de a határán vagyok..
2017. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Itt is ugyanez, ha nagyon éhes vagyok, akkor hányingert kapok a kajának már a szagától is - mivel én főzök, ez pláne bónusz.

Bár gyereknél nekem fura, hiszen az oviban ő még rendszeresen étkezik, nem szabadna, hogy ennyire kikészüljön, ha eszik mindig valamennyit.

2017. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem nem éhséggel függ össze. Itt valamilyen gyomorban lévő vírus lehet. Eleinte azt hittem, hogy stressz miatt van, de ma reggel itthon történt, hogy nem bírta a virsli szagot,és menekült ki a konyhából, mert nem akart (gondolom) megint rosszul lenni!De köszönöm, hogy válaszoltatok, nagyon kedvesek vagytok!
2017. okt. 21. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha vírus, akkor ne gasztroenterológushoz vidd, hanem simán házidokihoz.
2017. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Székletével minden rendben?
2017. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, normális a széklete
2017. okt. 21. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha vírus lenne, nemigen ennyi lenne a tünet, hogy 2-3 hete elhúzódva hányt párszor.
2017. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!