Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti adtok már trikot illetve...

Ti adtok már trikot illetve harisnyát az ovis gyerekre?

Figyelt kérdés
Sziasztok.ugymond hirtelen jött az a 10fok alatti hömérséklet,és adott hozzá egy abszolut nem fázos nagycsoportos.viszont elég döntésképtelen voltam reggel is,hogy vajon kell e rá már a harisnya és a triko.nyilván nem másokhoz fogom igazitani az öltözködését,szimplán érdekel hogy ilyenkor hogy öltözik a ti gyerköcötök.
2018. nov. 16. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Trikót sosem adok rá. Póló+ pulcsi (vékonyabb, vagy vastagabb) az öltözék. Ilyenkor még átmeneti kabátban, hidegebb időben vastag télikabátban.

Oviban meleg van, pólóra vetkőznek.


Harisnyát kb -5 fok alatt adok rá.

2018. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én trikót eddig minden télen adtam mindkét gyerekemre viszont lehet, hogy a fiamra (5.5 éves) most nem fogok mert nagyon izzadós. Harisnyát soha nem adtam, igaz, mi autóval közlekedünk tehát max az oviban van kint hosszabb ideig. Én mindig egy plusz sima vagy bélelt farmert veszek nekik (passzés szárral, gumis derékkal, tehát nem a klasszikus szűk farmer )és ilyenkor ezt húzzák rá a sima nadrágra amiben egyébként bent van az oviban. Ezt csak leveszi amikor beér az oviba, ha kimennek gyors felhúzza.
2018. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bár van egy csomó trikónk, az én fiam max. alváshoz használja őket. Mivel izzadós fajta, és az oviban meleg van, ezért a csoportszobában csak egy rövid ujjú pólóban van. Egyébként rövid ujjú póló, hosszú ujjú vékony felső, pulóver, őszi kabát - ezek kombinációja van rajta, épp időjárástól függően.

Télikabátot már előkészítettem, de mivel reggel 5 perc séta az ovi, napközben meg még nem kell, ezért az őszi kabátját hordja, reggel jól alá öltözve.


Harisnyát nem hord, a jégeralsót elővettem, de még nem volt rajta. Viszont tegnap ovi után, főleg mivel csúszdázott, hintázott, már elkélt volna még egy réteg a nadrág alatt, ezért jövő héttől rendszeresítve lesz, pláne, hogy jön a lehűlés.

2018. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányom van, vagy leggings van rajta az oviban, vagy szoknya+harisnya. Erre rádobok még egy farmert, és úgy viszem, azért ez magában már nagyon kevés lenne.

Trikót adok rá, igen.

2018. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem adtam ezeket rá mert utálja, harisnyát állandóan tolta le, volt hogy az utca közepén

Bélelt farmer, póló vastagabb pulóver bélelt átmeneti kabát.

2018. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Soha nem adok ilyeneket rá.
2018. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hosszúujjú pólót adok rá atlétával. Nincs benne melege. (Én nehezen lövöm be az ovi hőmérsékletét, mert mindig azt mondják az óvónők, hogy nagyon meleg van, viszont mindegyik pulóverben van bennt. Én nyilván lefővök télikabátban, mire a gyerek átöltözik, de az egy dolog.)

Reggel már bélelt farmerben mennt, de benntre átvette a bemelegítőt.

2018. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Sem trikója sem harisnyája nem volt még a négy évesem fiamnak, nem is lesz.
2018. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A 6 éves fiam trikó+rövidujjú pólóban van bent és sima melegítőben. Kintre átcseréli a vastag melegítőalsóját (reggel abban viszem). Harisnyát utoljára talán csecsemőkorában viselt.
2018. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. nov. 16. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!