Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis gyermeketekre adtok már...

Ovis gyermeketekre adtok már harisnyát, jégeralsót?

Figyelt kérdés

Én totál bizonytalan vagyok az 5 éves középsős fiam miatt!

Magamból kiindulva szerintem még nem kéne, meg hát ugye a gyerekek mozognak folyamatosan, így őket nem kell annyira beöltöztetni. De azért egy sima melegítőnaci vagy egy farmer sem valami meleg, főleg ha esetleg leülnek valahová.

Bélelt nacink csak 1 van, az is inkább elmenős.

Szóval akkor ilyen 8-12 fokos időjárásnál kell vmi a nadrág alá vagy nem?

Ja, a kicsire adok, az egyértelmű, csak a nagy miatt vagyok bizonytalan :)

Köszi!


2011. okt. 25. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éves a fiam, én nem adok még rá. Egyrészt szerintem annyira még nincs hideg, inkább csak barátságtalan az idő, hogy olyan borús, esős. De nem érzem még nagyon hidegnek. Másrészt mi csak egy pár perces sétára lakunk az ovitól. Ha hosszasabban kéne bandukolni, meglehet, hogy jobban átfáznánk, de ennyi idő alatt nem nagyon lehet. Bent meg fűtenek ezerrel, szóval bentre eleve nem adnám rá.
2011. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Mi kocsival járunk az oviba, így reggel én sem adnám még rá, de amikor kimennek az udvarra, nem kéne már?

Ma bevittünk egy jégeralsót, de végül anélkül ment ki az udvarra, azt mondta nem fázott. Hát nem tudom.

Túlöltöztetni sem akarom, de egy újabb betegség sem hiányzik...

Na most hogy legyek okos???? :)

2011. okt. 25. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 éves a lányom, de én adok rá harisnyát + ha kimennek meg reggel kb. 20 perces sétára egy vékony (szinte nyári) melegítő nacit. Így biztos nem fázik meg.
2011. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!