Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lego készletek összekeverését...

Lego készletek összekeverését matricák felragasztását engeditek a gyereketeknek vagy gondoltok a későbbi eladására így nagyon figyeltek rá?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 23:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Persze, sot a taviranyitokat is folpackban hasznaljuk, hogy ne kopjon amig eladasra nem kerul.
2018. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom. Azért kapja, hogy játszon vele. Eszembe nem jut az eladás.
2018. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Én a gyereket is be szoktam tekerni buborékos fóliába, hogy meg ne kopjon 18 éves koráig.
2018. nov. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan aszerint veszel neki játékot hogy el tudod-e adni később? O.o"
2018. nov. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Szegény gyerek... :(
2018. nov. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

🤣A lego pont egy olyan játék, amivel kb.felnőttek is játszanak. Nálunk biztosan nem lesz lego eladva!

És egyébként a játék azért van, hogy játszom vele. Nem is adok el semmit, amit nem használtunk bevittük a bölcsibe, oviban, kórházba.

2018. nov. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Férjem legojával játszott a lányunk sokáig. Persze vettem hozzá pár dobozzal.. de nem adjuk el azt sem.

Mondjuk én ajándékozni szoktam, ha valamitől meg akarunk válni.

2018. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk össze vannak rakva és így tároljuk, játszani is így szokott vele a lányom (lego friends). Van egy alapkészlet is, abból szokott építeni hozzá/mellé. Én sem tervezem eladni.
2018. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A tesómék igen figyelnek rá. Elég egyszerűen megtanították a gyereket,hogy egyszerre egy Legoval,gyurmával stb játsszon.

Mi erre képtelenek vagyunk, valahogy mindig elhányódik,törik stb.


Illetve nálunk 3 gyerek van mire eladnám már meg se vennék.náluk 1 gyerek használja

2018. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

3 fiu gyerek van, a ket nagynak rengeteg legoja lett, megszamlalhatatlan doboznyi...

Ragaszthatjak, osszekeverhetik, a szabaly csak annyi, hogyha a hazon belul szethordjak, akkor vigyek vissza, ne legyen mindenhol lego. Szinek szerint vannak dobozolva, nehany “extrabb” keszlet van kulon tarolva (technic, nagyon nagy epitmenyek, a ferjemtol orokolt komplett keszletek, ilyesmi).

A dobozokat meg sem tartjuk, azzal mar tele lenne egy szoba... csak az utmutatok vannak meg, ha ujra akarnak epiteni valamit, akkor kikeresik az elemeket. A szinek szerinti tarolas miatt kis turelemmel mindent meg tudnak talalni.


De mi nem tervezzuk az eladast, 3 gyerek utan valoszinuleg lesz unokank boven, majd ok megoroklik. A ferjem regi legoinak nagyon orultunk mi is, amikor kiderult, hogy aposom tarolta oket 20 evig a leendo unokakra gondolva. A ferjem tinikent sokat eladott (apro penzert) es nagyon sajnalja.

Igaz, en mas jatekot sem adtam el, ami nem jott be nalunk, vagy epp kinottek, azokat barati korben odaadtam annak, aki kerte, a legkedvesebbeket pedig megtartottam az akkor meg csak tervben levo harmadik gyereknek.


Az osszekeveres engedese nyipvan egyeni dolog, de az azert extrem lenne, ha a matticat sem ragaszthatna fel.

Mi azert engedjuk a keverest, mert utmutato szerint a fiaim csak 1-2 alkalommal epitettek meg a dolgokat, jobban szerettek a sajat fantasiajuk szerint epiteni/kombinalni/ujragondolni. Szerintem epp ez a lego lenyege, igy fejleszt, nem azzal, hogy ujra es ujra utmutato szerint epiti a gyerek ugyanazt...

2018. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!