Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vettetek már kisgyereknek a...

Vettetek már kisgyereknek a linkben szereplő csizmát a Decathlonból? Hogy vált be? Szerintetek mennyire kényelmes?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 24. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Több gyerekemnek is van. Nagyon szeretik. És vízálló. A nagyobb méret is szuper (fűzős).
2018. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én épp a héten akartam venni a kislányomnak, de a 27-es szoŕitotta, a 28-asból meg kilépett :(
2018. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szuper. Fiamnak érdekes lábfeje van. Széles, magas es ezt tökéletes fel tudja venni egyedül és kényelmes, nem motorozza, bicajozza le, vízálló, meleg, kényelmes. :)
2018. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekunk is volt tavaly. Amig nem esik a ho, jo. Amugy annyira nem meleg, hideg volt benne a laba minuszokban. A mostani idoben tokeletes. Hoba hotaposot hasznaljon.
2018. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ahol élünk nincs hó, és annyira hideg sem. Tegnap mi is felpróbáltuk , érdekes mert két számmal nagyobb kellett mint az őszi cipője , ezen meglepődtem de kényelmesnek tűnt. Köszi a válaszokat akkor megveszem ennyit megér!
2018. nov. 24. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyenunk van! Szuper. Nagyon strapabiro, meg a kismotorozast is birta, pedig olyankor mindig huzza a lanyom a cipok orrat az aszfalton, tobb cipo igy ment tonkre. Ennek meg sem kottyant. Szerintem kifejezetten meleg is, amig le nem esik a ho jo lesz, de meg par centis hoban is megfelelo szerintem mert olyan massziv.
2018. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak van ilyen, de amióta ilyen hidegebb van, csizmát hord, fázik benne a lába. De egyébként szereti ezt a cipőt.
2018. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyen volt lányomnak mindig szerete ,meleg és vízállo.
2018. nov. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, megvettük!

Érdekes, hogy az őszi cipője 26-os , ebből meg 28-as kellett nem volt még Decathlonos cipője.

2018. nov. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!