Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislánynak melyik...

Másfél éves kislánynak melyik épitöjátékot választanád?

Figyelt kérdés
Duplo, megablocks, clemmy, vagy mást? Melyiket szeretik? Melyiket könnyebb összerakni? Pl. a duplo nekem nehezebbnek tűnik.

2018. nov. 25. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Megablocks - ezt tényleg össze bírja majd rakni, de inkább majd 3 éves korban fog vele játszani is.

Duplo - a figurákat imádta az enyém. Ezzel én építettem és a figurákkal szerepjáték volt leginkább.

Volt clemmy kockánk is. Azon kívül, hogy rágcsálta és valóban a puhasága miatt nem volt veszélyforrás, semmi értelme nem volt. Ebből nem tudott építeni, pont a puhasága miatt. Viszont a figurákkal szintén ment a szerepjáték és szívesen rágta, nyálazta.

(Amit nem írtál az a fa építőkockák. Az enyém ebből épített a legtöbbet picinek, ez a legkönnyebb építeni és ledönteni is.)

2018. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekunk eloszor mega blocks volt, aztan kapott duplot is.

Oszinten? Mindkettot imadta, evekig volt használva ugyhogy barmelyiket is veszed jo valasztas.

2018. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mega bloks. 1,5 évesen a lányom már rakosgatta egymásra a kockákat. Most 2éves, kapott már duplot, azzal is szeret játszani, de azt én èpítem, ő meg a kis figurákkal játszik. Ha tornyot akar építeni, akkor még mindig a mega bloks kerül elő.
2018. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Clemmy-t 10 hónaposan kapott, 1,5 évesen már nem vennék, mondjuk 16-18 hónapos korában azzal épített a legtöbbet. Hiába puha, pont ez volt a kihívás benne, hogy így megállnak-e egymáson vagy sem.

MegaBloks jó döntés. Könnyebb picit összerakni, mint a Duplót.

2018. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!