Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek baj, ha a két...

Szerintetek baj, ha a két éves kisfiam babákkal (is) játszik?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak van két játékbabája,még tőlem örökölte. Nagyon szereti őket,dajkálja,altatja,ölelgeti őket. Szóba jött egyik nap, egy rokonommal beszélgettünk,hogy miket szeret játszani a fiam,és szóba jött,hogy babázik is. Teljesen kiakadt,hogy fiú létére babázik,és hogy mi lesz így belőle,hogy ezt hagyom. Nem is tudtam szólni sem,gondoltam mi lenne, túlreagálja ezt a dolgot. De azóta ez nem hagy nyugodni. Ti mit gondoltok erről? Köszönöm előre is.
2018. nov. 29. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne beszélgess buta emberekkel! Lehúznak.
2018. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A rokonod nettó idióta! Vagy látens meleg homofób!
2018. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudod a fiad lánnyá nevelni és meleggé sem, ha erre célzol. Aki ezt gondolja vagy sugallja, az tanulatlan és/vagy rosszindulatú.
2018. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Azt se érti, hogy mit jelent, hogy ő fiú, te pedig lány. Két évesen az utánozza, amit lát: a babát altatják, dédelgetik, puszilgatják. Addig jó, amíg ezt a mintát látja.

(Egyébként apuka is dédelgeti és tologatja a babát, legalább is normális családban.)

2018. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Nincs vele semmi baj. Egészséges gyerek azzal játszik, amivel tud, ami van. Ha olajos gépalkatrészeket adnál neki, akkor azokkal játszana.
2018. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon buta volt az a rokon, ezután ne mesélj neki semmi különöset a gyerekedről, nehogy belekössön.

Az én kislányom meg sokszor kisautókkal játszik. Na miért? Azért, mert van egy bátyja, akitől ezt látta.

2018. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok. Nekem is az jutott eszembe, hogy talán arra célzott, hogy meleg lesz? De nem akartam firtatni a témát... A lényeg, hogy én is így gondolom, csak sokszor már elbizonytalanodom, hátha mégis velem van a baj.
2018. nov. 29. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Báttyam 5eves koráig babázott, imádta a rózsaszínt

Nem lett meleg. Én 6 éves koromig csak autókkal voltam hajlandó játszani, mániám volt . Én sem lettem leszbikus

2018. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hülyeség, ahogy van. Unokaöcsém 2 évvel fiatalabb nálam, kaptunk olyan babát, ami hasonló, imádta. Nekem is voltak kisautóim. Sokszor játszottunk együtt, hol Barbie-kkal, hol autókkal, és köszönjük szépen, jól vagyunk.

Teljesen normális:)

2018. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem a világ egyik legjobb dolga, ha egy kisfiú babázik. a gyerek utánozva játszik, szóval a babázó kisfiú közelében van egy gondoskodó apa-minta, vagy legalábbis én feltételezném. nem tudom mi baja a rokonodnak, majd ha huszonév múlva ölelgetei, puszilja, altatja, dajkálja a saját újszülöttjét, az is meleggé teszi őt a rokon szemében?
2018. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!