Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes szülők! Ti...

Kisgyermekes szülők! Ti milyen rendszerességgel jártok gyorsétterembe, illetve rendeltek pizzát?

Figyelt kérdés
A kérdésemet kizárólag a kíváncsiság miatt tettem fel, nem célom a parázs viták kialakítása. De természetesen azok válaszát is várom, akik egyáltalán nem járnak ilyen helyekre.
2018. dec. 1. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Gyorsétterembe nem járunk, de ételt néha rendelek (havi 2-3x, de nem pizzát, hanem rántott sajtot, serpenyős krumplit, vagy ilyesmit). A gyerekeknek nem adok rossz ételeket, akkor sem, ha nincs időm. Ennyi kihágásunk van, hogy néha fáradt vagyok főzni, és akkor kérek valamit, ami hasonló, mint amit én csinálnék, csak talán picit sósabb, vagy ilyesmi.
2018. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Meki havi 1-2, de csak akkor amikor jövünk haza anyóséktól akik kocsival 2 órára laknak. Pizza vagy étel rendeles olyan havi 3-4 alkalom amikor párom úgy dönt, hogy pizzázni szeretne.
2018. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Heti rendszerességgel rendelünk. A férjem szokott pizzát kérni, én általában rántott sajt vagy cordon blue, a gyerek fasirtot szokott kérni vegyes körettel.

Ha elmegyünk akkor a férjemmel kettesben gyrosozni, de szerintem évi 3-4 alkalomról van szó.

2018. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
De a fiam meg kicsi ilyenekhez szóval neki én főzök a korának megfelelő ételt. 2# vagyok
2018. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Meki szinte soha, viszont rendelem az ebédet minden nap, pizzát nem szoktunk enni.
2018. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

3 és fél éves a fiunk. Gyorséttermezni nem szoktunk, pizza olyan 2 havonta egyszer van, bár mióta elkészült itthon a kemence még lehet ennyiszer se, jobban szeretjük az itthonit.


Barátnőmék viszont hetente egyszer gyorséttermeznek, az ő fiuk 3 éves. Pizzát is hetente egyszer rendelnek, minden szombaton vacsorára.

2018. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Gyorsétterem nagyon ritkán 2-3 havonta 1-2x mert tőlünk legközelebbi meki 90km. Kínai van az auchanban havi 1-2 szoktunk ott enni. Pizza rendelés szülinapkor vagy ritkán ha nincs időm főzni.

Rendes ételt sosem rendelünk csak pizzát.

2018. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
mettől meddig tart a kisgyerek? nekem vidéki unokahugaim vannak, ha feljönnek hozzám a városba, kötelező a mekibe is elmenni, kb. négyéves koruk óta, most nyolcéves a legnagyobb. évi három-négy alkalom nem árt meg nekik. a pizzát valamiért egyik se eszi meg, vicces.
2018. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Gyorséttermünk van, szóval napi szinten 😅. Viszont a fiam csirkemellet vagy rántott sajtot szokott kapni. Hamburgert még nem adtunk neki.
2018. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Mekibe en szemely szerint rengetegszer jartam, sot terhesen az volt az egyetlen etel amit kivantam.

Gyerekem 2 eves mult, egyelore nem jonnek be neki ezek az izek, de gondolom par ev mulva majd igen. A telepulesen ahol elek nincs meki sajnos, igy csak nehanyszor mentunk nyaron.

Pizzat mar SOHA nem rendelek, mert megtanultam hazilag sutni, pillanatok alatt kesz van. Lisztet elesztovel es olivaolajjal osszekeversz, igazabol sokat keleszteni sem kell mert a sutoben ugyis megvastagszik, buzadarával megszort alateten kinyujtod es mehet ra a feltet. Es ezert a filleres etelet elkernek 2-3ezer ft-ot, plussz szallitas. Na szoval kb 5 eve nem rendeltem. De amugy nem vagyok semmilyen gyorskaja ellensege.

2018. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!