Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik csak 5000-10000ft költene...

Akik csak 5000-10000ft költenek karácsonykor ajándékba mit vesztek ennyiért?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 23:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
fiam 2 éves, karácsonyra ikeás játékokat kap. most kezdi el érdekelni a rajzolás, ezért azt a nagy gyerekceruza szettet kapja, meg a kalapácsolós játékot. meg egy saját készítésű sátrat mert szeret elbújni. nagymamától kap könyvet, memóriakártyás játékot, ruhát, millió játékot. nem érzem azt, hogy nagyon kéne költekezni. így is meg van mindene. majdnem 28 hós.
2018. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Lego friends, hot wheels pálya, jatszosátor, diafilm, könyv.
2018. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%

Nemrég volt egy hasonló kérdés, én csak ámultam egy-két válaszon, ahol több 10ezrekért meg 100ezrekért vesznek ajándékot. https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Én 1 évesnek kis repülőt, fajátékot és építőkockát veszek. Ez összesen nincs 10 ezer ft.

2018. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Coffelia ***** válasza:
100%
9 gyerek van a családban, kétévestől tizenhatig... Általában fejenként nem is mindenhol maxoljuk ki az 5-10 ezret, mert a 4 gyerekes családban már nem új játékra vágynak, a nagyobbak inkább olvasnak,a szülőktől kapnak aktuális játekot, hogy ne ússzon a gyerekszoba. A 16 éves idén popcake szilikon sütőformát kap, ő épp a barátnős sütögetésnél jár :) Ez önmagában 5000 sincs. Keressük a jó és személyes ötleteket, és akkor nem zavarók az egyének közti árkülönbségek.
2018. dec. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hintalovat. 10000. Auchan.
2018. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hogyhogy 5-10 ezret költenek karácsonykor? Minden egyes megajándékozottra fejenként vagy összesen?
2018. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Persze az se mindegy, hogy hány személyre. Egy személyt elintézni 5-10 ezerből nem nehéz. Ész ahhoz kell, ha ekkora összegből sok embernek szerentnénk adni valamit.


És persze az se mindegy, hogy mekkora ajándékokban utazunk, mert mondjuk munkatársaknak némi apróság - pl. fejenként pár szem szaloncukor plusz pár sor jókívánság ajándékkísérőn - vagy saját gyereknek valami, amire igazán vágyik (és ami nem komplett hülyeség, hanem tényleg hasznára/épülésére lehet, tehát értelmesnek találjuk, pl. Lego, vagy könyv) nem egy súlycsoport: az utóbbi nagyságrendekkel többe kerül, ki is meríti a 10 ezret simán, az előző viszont pár száz forintból megoldható. Szóval miről is beszélünk? Fejenként 10 ezerért mit lehet adni, az a kérdés?

2018. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én eddig ezeket néztem ki:

Légpárnás foci, Mágikus labda. 2 fiú gyerek.

2018. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!