Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A párom Karácsonykor mutat be...

Egylány85 kérdése:

A párom Karácsonykor mutat be a szüleinek. Bizonyulna. Mit vigyek az anyukájának ajándékba?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy az anyukájának egy szép csokor virágot vinnék. Csakhogy ünnepekkor sehol sem fogok tudni virágot köttetni, minden zárva lesz. Van valami jó ötletetek, hogy mit vehetnék neki, ilyen alkalomra? Valami olyan, ami nem túlzásnak, hanem inkább kedves gesztusnak
2012. nov. 26. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szép mécsestartót. Annak minden nő örül. Nem is nagy ajándék, de mégis valami kedves, ünnephez kötődő.
2012. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bonbon a ház asszonyának, bor a ház urának.
2012. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nőként nem őrülnék mécsestartónak. Porfogónak tartanám, főleg ha nem illik a lakásom berendezéséhez.

Én azt tanácsolom hogy az első alkalommal személytelen de kedves ajándékot vigyél.

Mondjuk nem kötelező pont az ünnepnapon venni virágot. 1-2 nappal előtte már megveheted a mikulásvirágot, ami nálad is elvan amíg nem viszed el. A mikulásvirágnak minden nő örül már csak az ünnepek miatt is. Ha mégsem akarsz virágot venni akkor vegyél egy finom bon-bont. Az édességet is díjazzák a nők. Még azok is akik nem szeretik, mert legalább van miből megkínálni a vendégeket..

2012. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a bon bon-t akartam mondani,vagy valamilyen sütit.

Esetleg beiglit,olyan ízben amit biztos nem csinál,mondjuk szilvás vagy csokis.

2012. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. nov. 26. 17:39
 6/7 anonim válasza:

Vegyél Mikulásvirágot!

Kapcsolódik az ünnephez, ráadásul minden nő szereti a virágokat, és úgy tudom nem is nagyon drága.

Amúgy sok sikert! :)

2012. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is mikulásvirág lesz belőle :) Köszönöm, nagyon izgulok az első bemutatkozás miatt! :)
2012. nov. 27. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!