Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség mit tegyek?

Segítség mit tegyek?

Figyelt kérdés
A babam feneke annyira ki pirosodott hogy vérzik , pici kis kiütés szerű hólyagok jöttek ki rajta ,próbáltam már szellőztetni nki ,gyakran cserélem a pelus ,próbáltam hintőport, sudocremet, kamilla teaval törlöm neki de semmi változás ,már fürödni sem akar mert gondolom csípi a víz is szegenykèmnek. .Mit javasoltok?

2018. dec. 18. 07:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk semmi más nem vált be, csak a patikai kevert popsikrém. Minden más mellett kipirosodik, ettől soha, és 1-2 nap alatt helyrejön.
2018. dec. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a hibás!Az enyémnek is volt egyszer ilyen, fél óra alatt egy kis kaki úgy kicsípte.Nem vettem észre, szaga sem volt, csak sírt és nyúlkált a lába közé.

Én csak vizes kendővel töröltem, bephanten plust és neogranormont használtam felváltva.

2018. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én bőrgyógyászhoz vittem, mikor egyszer ilyen volt, aki írt valami spéci krémet, amitől 2 nap alatt rendbejött, de már az első bekenés után is érezhető volt a javulás. Én a helyedben már rég elvittem volna megmutatni szakembernek.
2018. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
Sótlan disznózsír a legjobb.
2018. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
PARMA POPSIKENŐCS nekünk nagyon bevált szerintem mindenkép próbáld ki sohasem volt piros a popija tőle.😊
2018. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az extra piros fenék a fogzás egyik kísérője lehet. Nálunk az vált be, hogy pár órát pelenka nélkül volt. Ilyenkor nem is fürdettem a kádban a babát, hanem csak gyorsan lezuhanyoztam.
2018. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Remélem minél hamarabb helyre jön :)!
2018. dec. 18. 10:43
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkától is lehet, ha most váltottatok esetleg.
2018. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Gyógyszertől is lehet (pl antibiotikum), lehet egy bőrbetegség vagy tejterméktől hasmenés szerű és az miatt. (nálunk ezek miatt voltak bajok) Ha nem kezd el javulni vidd el orvoshoz.
2018. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Nagyon kedvesek vagytok ! Hála Istennek test éremnek eszében volt h mondtam neki piros a lányom feneke ,hozottat nekem külföldről egy krémet ami minden féle bőrbetegségre,gombára ,sérülésre való direkt babáknak remélem helyre hozza!!!De köszönöm meg1x mindenkinek!
2018. dec. 18. 20:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!