Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség mit tegyek?

Segítség mit tegyek?

Figyelt kérdés
A babam feneke annyira ki pirosodott hogy vérzik , pici kis kiütés szerű hólyagok jöttek ki rajta ,próbáltam már szellőztetni nki ,gyakran cserélem a pelus ,próbáltam hintőport, sudocremet, kamilla teaval törlöm neki de semmi változás ,már fürödni sem akar mert gondolom csípi a víz is szegenykèmnek. .Mit javasoltok?

2018. dec. 18. 07:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hintőpor, kamilla SZÁRÍT!!! Felejtsd el, csak rontasz a helyzeten! Ha nagyon csúnya, akkor én Neogranormont szoktam használni.
2018. dec. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Annó a legelső gyerekdokim 10 éve azt mondta, ha ennyire gáz a helyzet, kenjem a fenekét NAPRAFORGÓ OLAJJAL. Árulnak valami extra tisztát elvileg a gyógyszertárban, de a sima Vénusz is jó, csak önts ki belőle egy tiszta kis flakonba. Hülyén hangzik, de tényleg használt. :)
2018. dec. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jön a foga lehet attól is? Tenyleg nem tudom már hogy miről lehet ,ilyen még soha nem volt 11 hónapos ,persze volt már piros a feneke de azt 1-2 nap alatt meg oldottam
2018. dec. 18. 07:26
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Persze, fog áttörés előtt nagyon csúnya tud lenni a popsi.
2018. dec. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2/ erről már én is hallottam ,anyum azt mondta h régen ki sütötték az olajat és azt kentèk a baba fenekére
2018. dec. 18. 07:28
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Ne süsd ki! :D De tényleg kend be! Fogzáskor az enyémeknek is sokszor volt ilyen vérző hólyagos rettenet. Hamar elmúlt.
2018. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha fel kel be is kenem neki ,rettenetes érzés ..olyan rosszul érzem magam emiatt , lehet hogy miattam van nem figyeltem eléggé .Köszönöm szépen a válaszokat ment a zöld pacsi.
2018. dec. 18. 07:38
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki írt fel vmi gyógyszertári folyadékot, amivel be kellett kenni. Egy éjszaka alatt hatott. Érdemes lenne esetleg vele is beszélni, mert pl gomba is okozhat ilyet. Nálunk vírusos hasmenés fogzással megspékelve okozta egyébként a kisebesedést.
2018. dec. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd magad! :)
2018. dec. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mă megyünk kötelező oltára és meg fogom kérdezni az orvost is ,csak már annyira ki készít hogy muszáj volt meg kérdeznem ,hátha tud valaki segíteni ,illetve tapasztalt ilyet
2018. dec. 18. 07:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!