Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereknek akinek csupa hó...

Kisgyereknek akinek csupa hó lesz a cipője orra minden lépésnél ajánlanátok ezt a cipőt?

Figyelt kérdés

[link]


5ből 2-es a vízállósága. Az mit takar? Használt valaki ilyet? 3-4 éves gyereknek.


2018. dec. 19. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Textil a teteje, elázik.

Valódi vízálló megjelölésű cipőt vegyél.

2018. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mivel gore-tex anyag a teteje, nem valószínű hogy átázik, bár a vélemények között ilyen is van. Én inkább ezt ajánlanám:

[link]

vagy a deichmann elefanten cipőiből a tex jelölésűeket. Ezek is nagyon jók bár drágábbak. Soha nem volt velük gondunk.

2018. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
1-es ez valódi vízálló megjelölésű cipő egyébként. Nézz után a gore-tex anyagnak. Az textil, de vízálló.
2018. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

3

Nem szükséges utánanéznem.


Az addott cipőt ISMEREM, azért válaszoltam a kérdezőnek ÉRDEMBEN. Veled ellentétben.

2018. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiamnak van ilyen cipője.

Én lefújtam impregnáló spray-vel. Viszont ezt ősszel és tavasszal használ adom rá.

Hóra van hótaposója:

[link]


5 éves a fiam, már ez a 3. tél, hogy ezeket veszem.

2018. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már másodszor vesszük ezt a cipőt. Nem ázik be. Viszont bokánál alacsony picit, na ott bemegy a hó.
2018. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem azik be szakado esoben sem, viszont alacsony, igy a bokanal bemegy a ho. Ilyenunk van.
2018. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. éve veszem ezt, mert a kisfiam lábfejére csak ez megy fel, a magasak nem. Vízálló, de mivel alacsony a bokarésznél valóban bemehet a hó. Ajánlom, strapabíró.
2018. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megvettük, reméljük a legjobbakat. Köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 19. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem tudom minek kérdezted akkor. Gyakorlatilag senki nem ajánlotta ezt a fajtát, hanem a magasabb szárút, de reméljük nektek beválik.
2018. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!