Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom nem hagyja abba a...

A kislányom nem hagyja abba a sírást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő még nagyon kicsi,macskaimádó sajnos látott efy filmet amiben a macska elpusztult ès egész nap sír,nem tudom karácsonykor kiheveri e,tudja hogy csak efy film de ez neki nagyon rossz,sok macska elveszett az életében,és nem akarom hogy karácsonykor is ezért legyen szomorú,mit tegyek?
2018. dec. 22. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Hrabali mondatszerkesztés!
2018. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%

Magyarázd el neki szépen érthetően hogy ez csak egy film. Mond el higy a macska aki benne volt túlélte, csak a filmben kellett így alakítani és higy kilyen jó élete lehet neki, ezért a szerepért.

Az első kommentelőnek meg annyit mondanék hogy ha sír a gyereke valószínüleg nincs sok ideje gépelgetni és szerintem nem fogsz belehalni

Remélem tudtam segíteni, majd még írj kommentben hogy mi lett😊❤

2018. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó :köszönöm mostmár elmondtam neki azt amit írtál,és jobban van,sokat segítettél☺
2018. dec. 23. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!