Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vetettek 2 éves szülinapjá...

Mit vetettek 2 éves szülinapjára lányotoknak? Ami bevált és szereti is? (nincs ötletem)

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsit:)Azóta is nagy kedvenc.
2010. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2kerekű rollert.a nővérének is van,és sokszor veszekedtek rajta.eleinte csak tologatta,de már lökni is tudja magát.jobb mint a bicikli,mert hamarabb megtanul vele egyensúlyozni.ja,és amíg nem tud vele rendesen menni,garantáltan nincs száguldozás.
2010. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Játékkonyhát, mert mindenhol azzal játszik a legtöbbet és szereti utánozni, amit én csinálok. Kapott hozzá egy 130 darabos készletet, amiben műanyagból készült gyümölcsök élelmiszerek és tányérok, evőeszközök vannak, úgyhogy mostmár főzőcskézhet :-) Ez utóbbit az Auchanban vettük kb. 3000 Ft-ért. A konyha kicsit húzósabb volt ( 10ezer Ft), de azért is, mert ez az 1 méter magas játékkonyha (nem a 70 cm-es, azok olcsóbbak), ami szerintem tovább lesz jó, mint az alacsonyabbak.

Remélem, tudtam segíteni!

2010. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is konyha volt, micimackós bőröndszett, baba működő hajszárítóval, csatokkal, gumikkal. Mindent használ azóta is. A konyhájában sokat főz, a bőröndjébe pakol be úszáshoz, a hajunk meg azóta gyönyörű, mindig szárítja, csatolja stb.
2010. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Trambulin (tescóban lehet kapni, 3-8 éves korig írják, de egy másfél évesnek is simán jó), gyurma, Barbi baba, fa puzzle, rajztábla (lábakon álló), fa gyöngyök amiket fel lehet fűzni
2010. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Homokozót, hintaágyat és csúszdát.
2010. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csúszdája már van, babakocsija is hintája is

de tök jókat írtatok, még várom az ötleteket :D

2010. jún. 30. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!