Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislány szülinapjára...

2 éves kislány szülinapjára az alábbi játékok közül melyiket ajánlanátok? Vagy eseteleg más bevált ötlet?

Figyelt kérdés

gyurmakészlet

mágikus rajztábla

nyomdakészlet

bolt vagy főzés készlet(találtam teszveszen elfogadható áron pl edénykészletet tépőzáras zöldség-gyümi csomagot stb)

ismerős kislánya nem rokon


2010. márc. 8. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Főzős.
2010. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyurma, de a főzős is bejöhet neki..
2010. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rajztábla,vagy főzős
2010. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem gyurma semmiképen se,mert lenyelheti.A nyomdába se...marad a rajztábla,és a főzős:D
2010. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főzős
2010. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi 18:03, de nem nyeli le a gyurmát. Rossz íze van. A mai gyurmák egyébként sem károsak a szervezetre. De hidd el, hogy nem eszi meg. Bölcsiben dolgozom és minden nap gyurmázunk a másfél-két évesekkel. Imádják.
2010. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Bolt vagy főzős. Én imádtam vele kicsinek játszani.

És az én kislányom is kapott egy ilyen Bolt/Főzős játékot a 2. szülinapjára!! Nagyon örült neki, azóta is szeret vele játszani! Remélem segítettem. Az én kislányom, Réka a keresztszülőktől kapta.. :)


A lányom most 4 éves, és én 25 évesen szültem.. :) Szerintetek korai?? :O :D


Üdv.: 29/L, és jelenleg is terhes vagyok. Egy újabb lánnyal, aki 1 hónap múlva fog megszületni, és Lili lesz.. :)

2010. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!