Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereketek használ...

2 év körüli gyereketek használ valamilyen digitális eszközt? (Tvn kívül)

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Tv-t nem néz úgy konkrétan hogy most berakjak minimaxot,hanem okos tv-n nézhet hbo go-n 1-1 rész mancs őrjáratot vagy láng a szuperverdákat, vagy barney és barátai youtubeon, plusz apja pokémon mániás néha belenéz ő is de ez 2x 20 perc kb egy nap.

Telefonon nagyritkán szokott játszani babás játékokkal, de ez nem olyan sűrű.

Nem tiltok semmilyen elektromos kütyüt így tehát, csak be van szabályozva mennyit nézhet.

Szerintem az arany középút a legjobb ebben.

Érdekes a környezetembe is ezt tapasztalom más anyukáktól, csak az itteni anyukák mantrázzák folyton hogy iskolás korig ördögűzés áldozata lett az elektronika.

2019. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Persze, hogy mentegetőznek, hisz azon túl, hogy ma már elterjedt eszközök ezek, köztudottan nem gyerekeknek valók. Te nem szabadkoznál, amikor bevallod, hogy alkoholt, túl sok cukrot vagy cigit adsz a gyerekednek? Azok, akik monitor előtt nőnek fel, károsodnak. Ha nem így lenne, és nem tudná itt a szülők 99%-a, hogy rosszat tesznek, nem szabadkoznának. De így van. Innentől kezdve vond le te magad a tanulságot.
2019. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Haha.. Persze, hasonlítsuk a mesenézést az alkoholhoz. Kacag a májam..
2019. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Kedvelem a minta szülőket.

Se tv, se tablet , se telefon.

Aztán lemegyek a jatszora a gyereknek 0 figyelem,mert nyomkodjak a telefonokat és sorozatokrol beszélnek amik a tv-ben mennek... Jeeee!!!

Nem altalanositok, akinek nem inge nem veszi magára.

2 éves. Naponta 2 mese a tv - ben: traktor Tom meg a tűzoltó Sam.

Telo és tablet nem érdekli.

Időben sztem fél óra a 2 mese.

Együtt nézzük, elmagyarazom mit lát.

Aztán irány játszani. Kb ennyit ül egy helyben amúgy

2019. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

Tvn Nick Junior, telefonon YouTube mesék.

19 hónapos.

Időben nem tudom pontosan, keveset ül a fenekén, folyton megy.

Nem szabadkozom, senkinek nem kell el számolnom, más véleménye nem érdekel.

Úgy nevelem ahogy jónak látom.

Nem tartom jónak sem szabadjára engedni, de teljesen tiltani sem.

2019. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdekli. A tv sem köti le (szerencsére.) Nagyobb tesója telefonon youtube-ot nézett ennyi idősen, tv-ben is meséket. Nem éjjel-nappal kell elképzelni..
2019. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
A kérdés az volt a TV N KÍVÜL!!! Így nyilván nem a tévézést írtuk le, de akinek jólesik a lepontozgatás, csak nyugodtan.
2019. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha hosszú útra megyünk, akkor az ipaden nézhet mesét, YouTube-ot, ha már nagyon nem birja. Telefon is van néha a kezében, mert nagyon szeret fotózni. Nem tartom ördögtől valónak a kütyüket. A teljes elvonás szerintem nem megoldás. Nálunk pl az óvodában minden csoportban van tablet és használják is a gyerekek. Konkrét tv szolgáltatásunk nincs, ha tv-t néz, akkor HBO go vagy YouTube.
2019. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem, 2 évesen a gyerekeim max mesét néztek ébredés után és fürdés előtt este a tv-ben.

Én nem vagyok egy szuperanya típus de ami rettenetesen felháborít az az, amikor egy 2-3 évesnek (vagy kisebbnek) telefont-tabletet adnak a kezébe, hogy játsszon.

2019. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!