Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezhet olyan, hogy a kislány...

Létezhet olyan, hogy a kislányom rendszeresen maszturbál?

Figyelt kérdés

Bocsi a kérdésért, tudom, hogy a gyerekek is csinálják, de rendszeresen?

A kislányom 5 éves lesz nemsokára és rendszeresen csinálja. Nem tudja mi az még, így nem szégyenli, de plüssjéhez párnájához dörgöli magát és mondja is, hogy az milyen jó.

Ez baj ha ennyiszer csinálja? Szinte minden nap.


2019. jan. 29. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Ha sokat csinálja az baj.

Tereld el a figyelmét. De ne szíd meg!

Valami lelki gondja lehet és ez az öröm forrás.

2019. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy baj! 😊 Teljesen normális ebben a korban, nincs semmi baja. Ne szólj rá, ne büntesd, annyit mondj neki, hogy ez olyan dolog, amit titokban “kell” csinálni, úgyhogy figyeljen oda és csak akkor kezdjen bele, ha egyedül van és senki sem látja.


Óvónő vagyok, tudnék mesélni a korosztályról... 😄

2019. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ne ijedj meg, semmi lelki gondja nincsen.

Mostanában fedezte fel, hogy az milyen jó is lehet.

Emlékszem én is csináltam hasonlót, hasra feküdtem a labdára meg nyomtam oda a plüssöket.

Egy ideig érdekes nekik, mint bármi más aztán megunják, elfelejtik. Annyit mondj neki, hogy ezt csak otthon szabad, oviba nem, mert nem illik. Ezt a megoldást tanultuk pedagógián, és szerintem is ez a leghelyesebb. Tiltani ,rossz dologként feltüntetni nem szabad.

2019. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 6 éves fiam ilyen csak ugye ott más a "műszer". Az apja elmondta neki ezt a szobájában nyugodta csinálhatja, ez normális. De az oviban vagy épp a tescoban nem illik :D ha unatkozott akkor nadrágba be és játszott
2019. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
En evekig csinaltam, es sajnos lelki gondtol. Nagyon terhelt csaladdi hatterem volt, ha visszagondolok, kimondottan emlekszem, hogy az olyan onnyugtato erzes volt. Te ismered a csaladotokat, az ovodajat, ha nincs feszultseg, nem szorong, akkor nincs gond, termeszetes, hogy csinalja, de ezt igazan csak te latod.
2019. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Én arra emlékszem, hogy oviban sosem aludtam délután, és a bugyimban turkaltam. Mindig rám szóltak az óvónők. Egészséges szexualitással rendelkező felnőtt lettem. A kisfiam 5eves, de nem vettem nála meg észre ilyesmit.
2019. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Coffelia ***** válasza:
100%
Én csak másodikos kislányként jöttem rá teljesen véletlenül, es akkor elég sokat csináltam. Csak azért, mert jó. Utólag megtudtam, hogy az orgazmus után oxytocin löketet kap a szervezet, ami megnyugtat. Teljesen normális, ha csináljw, csak szabj neki kereteket, es ha ugy látod, pótcselekcésnek alkalmazza akkor ajánlj föl neki más alternatívát es legyél vele együtt, kösd le valamivel.
2019. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!