Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájom rendszere...

A hullámos papagájom rendszeresen maszturbál. Hogyan lehetne leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja legalább hogy a papagájom elkezdett maszturbálni. Eleinte nem zavart, de most már akármikor nézek rá, a műanyag papagáj figurája mellett csinálja és ez zavar, főleg ha a vendégeknek is ezt kell nézni. Egésznap a figura mellett ül és szinte minden figyelmét az köti le. Az egyetlen megoldás, ha elvesszük tőle a játékát?
2009. aug. 11. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ja... A mi kanárink a kajásdonozon lévő madárral haverkodott, meg a tükörképével...
2009. aug. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Srapnel ***** válasza:
74%
Vegyél egy ellenkező nemű papagájt is neki. Te is maszturbálnál, ha egész életedben nem találkoznál ellenkező neművel...
2009. aug. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Tök aranyos lehet.
2009. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is van fiú papagájom és lány is.nem láttam még ilyet.hogy csinálja?
2009. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
nekem is van 1 fiu hullámospapagájom én se láttam még masztizni hogy csinálja??????????
2009. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
25%
Ezt a masztit én se tudom elképzelni :DDDDD
2009. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát 'puszilgatja' a papagáját és közben a rúdhoz dörzsöli AZT a részét (a figura is a rúdra van erősítve) és közben hangosan csipog, borzolja a tollait és úgy riszálja magát. A vége felé a szárnyait is ki szokta tárni.


Am ki lett véve egy napra a 'társa' és most vissza lett téve, de nem csinálja már :)

2009. aug. 13. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
De klassz lehet!Na Pali holnap kipróbáhatod a barátnődön.Csak tudnám milyen nevet adjak...
2009. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen az kicsit kínosan vicces ha vendégek előtt el van a kis haver..én is jártam így:) Gondoltam megfegyelmezem kicsit csőrkopogtatással, de nagyon harap ilyenkor! Hoppá, pardon! Letakartam, vagy igyekeztem elvonni a figyelmét csokival. Viszont szerintem hagyd rá, ennyi öröm mindenkinek belefér az életébe:)
2009. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ő is társas lény, szüksége van egy párra. Jobb az élő...
2010. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!