Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használta az alvókát?

Meddig használta az alvókát?

Figyelt kérdés

Mikor hagyta el a gyereketek az alvókát?

És a cumit?


2019. febr. 5. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám h elhagyta. Nem teljesen önszántából történt. A cumit: 2,5 éves volt mikor odaadta a nyuszinak (húsvétkor) ő meg hozott helyette rollert.

Az alvóka még vele "alszik" délután az oviban is. 3,5 éves

2019. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

A nagyobb 5,5 éves, 6 hónapos kora óta megvan mivel alszik, mostmár nem olyan szoros a kapcsolat, alszik nélküle is ha éppen nem találja, van, hogy napokig meg sincs, de jobb, ha kéznél van. A cumit 3 èves kora előtt kicsivel hagyta el -nem találta egyik reggel, aztán napokig nem is kereste, én megtaláltam ugyan, de tagadtam. Beletörődött, pedig alig lehetett kirobbantani a szájából.

A kicsi 3 éves, neki egyik sem volt soha.

2019. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cumit 3 évesen, nyunyi alvóka mindenhova megy vele, ahol aludni kell (ovi, nagymama, nyaralás). Nem alszik nélküle. 4,5 éves. A nagylányomnak csak cumi volt, közel 4 évesen aludt cumi nélkül (csak alváshoz kérte).
2019. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alvóka? Sose volt neki.

Cumit valamivel 2,5 év előtt tette le magától.

2019. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiam 9 éves, egy alvós kispárnája van már születése óta (eleinte csak "rácsvédőnek" volt betéve a kiságyba), a cumit 17 hónaposan dobta el, mikor olyan hörghurutja volt, hogy nem bírta szívni, eldobta, nem kérte vissza, ülve aludtunk.

A lányom 2,5 éves, nincs alvós dolga, napközben nem is alszik már régóta. A cumit kb. 1 éves kora körül vettem el, miután egy nap 5öt szétrágott, de nem is kérte utána.

2019. febr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 11 éves fiam még mindig az óriás plüssmacijával alszik, csodálom, hogy elférnek az ágyban együtt :D Amúgy már igazi kiskamasz, akinek sokszor azt se említhetem meg, hogy valaha kisbaba volt, mert ő aztán nemiiiis. De a maci az marad :)

Cumit hároméves koráig használt.


Az öccse nem cumizott soha, és sokáig alvós cucca sem volt. Kb. kétévesen kezdett ragaszkodni egyik-másik plüssállatkájához, de változó, hogy éppen melyik a favorit. Most lesz három éves, gondolom nála is el fog tartani még egy ideig a dolog :)

2019. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!