Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves csajszinak mennyi...

8 éves csajszinak mennyi ruhája van átlagosan? Nadrág, póló, pulcsi, hosszú ujjú póló, stb?

Figyelt kérdés
Állandóan megkapom, h minek neki ennyi. Most nőtte ki az egész ruhatárát, jelenleg 4 farmert, 1 legginget, 2 pólót,5 hu. pólót, 1 pulcsit és 2 felsőt kapott. Szerintem egyáltalán nem sok, mégis azt hallgatom, h sok :O
2019. febr. 10. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Rengeteg ruhája van a lányomnak, minden héten veszek neki valamit. A nagyszüleitől is heti szinten kapja a ruhákat.

Most szombaton 3 farmert, egy cipőt, 6 pólót 4 felsőt vettem. 10 bugyi 10 zokni

2019. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

10 harisnya, 10 legging, 2 farmer, 10 hosszú ujjú ruha, 5 póló, 5 pulcsi, 5 hosszú ujjú felső, 6 trikó, 15 pár zokni,

5-6 szoknya.

3 pár csizma, 2 téli kabát.

Jövő hónapban kap tavaszi ruhákat 10 egybe ruha biztosan lesz, pólók meg jók rá de abból is kap 5-ot,3/4-es leggingsbol 5-10 között.


Szerintem nem sok a lányod ruhája.

Én ezt a mennyiséget kB két alkalommal szereztem be.

2019. febr. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább aránytalan. Póló kevés, farmer sok.
2019. febr. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem növi ki a gyerek egyszerre a ruhatárát.

8 éves és 134-es méretet hord. De felsökben ruhában a 128 még jo rá, söt a bugyik még ennél kisebbek is.


Amire azt mondja hogy kicsi az megy félre. Van kb 10-15 hosszúujju felsö, és kb 6 nadrág, 5 leggins... Ezekböl nem mindet hordja. Most jön a tavaszi használt ruha vásárok, ahol eladok én is. Ekkot elövesszük a tavaszi, náyi ruhákt, ami még jó rá azt megtartjuk, akkor össze nézem mire van szüksége. Amire szüksége van azt megpróbálom a piacokon beszerezni, amit ott nem kapok meg azt kérem anyósomtól húsvétra, és ha még hiányzik neki valami akkor veszünk neki.


Èn csak a gyerekkel veszek mindent, mert csak azt veszi vel ami neki tetszik. Ja és varrok is nekik mindig valami új és egyedit.

2019. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

nincs sok ruhája mert nem vesz fel mindent.

2 farmergatya, 2 melegitő gatyája van, 4-5 pulóver szintén kb ennyi pólója bugyi zokni nyilván több, ezeket cserélgeti, nem vagyok hajlandó venni főleg nélküle semmit mert ugyem veszi fel, ha kinövi együtt megyünk és felpróbálja mert ha tudom is mit szeret és nélküle veszem meg tuti nem jó rá..tavasszal amugyis ruhatár váltása lesz, most kapott egy zsák ruhát, bár már előre látom fele nem kell majd : anya én ezt nem veszem fel fúúú :D

2019. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 éves, 7-8 legging, 5-6 rövidujjú, 1 farmer, kb 15-20 vékony hosszú ujjú, 3 pulcsi, 2 meleg cicanaci, 4-5 vékony tunika. A hosszúujjú kicsit sok, de kb ennyi ruha szerintem kell, és akkor nem mosok állandóan.
2019. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kimaradt, hogy nem szó szerint mindent nőtt ki, hanem néhány maradt, ami jó neki. Természetesen nem csak ennyi lesz, de nem tudok egyszerre többet venni. ( ha rajtam múlna egy komplett szoba lenne tele :D ) Egyrészt ezt hallom, hogy elég minden hónapban 1-2 db-t venni, másrészt pedig fogalmam sincs, mennyi lenne az ideális. Pólóból pl volt közel 20 db, de természetesen mindig fogy, mert foltos lesz/ tönkremegy, stb.
2019. febr. 11. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk ennél sokkaL több.

Legalább 30 póló, 20 vékony hosszú ujjú, 10 vastag pulcsi, 10 vastag naci, 5-6 melegítőnaci, plusz a fehérneműk...

2019. febr. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Huuuu....az èn fèrjem is àllandòan azzal idegesìt, hogy tùl sok ruhàt veszek a gyerekeknek! Most a vàlaszokat elnèzve, talàn igaza lehet! 😂😂😂 Egyàltalàn nem sok, amit ìrsz! 😉
2019. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én 8 évesemnek rengeteg holmija van. Van, amit kaptunk is, keresztszülők is szatyor ruhával jönnek mindig játék helyett. Csak farmerból van kb. 10, kék, fehér, fekete, sárga, rózsaszín, meklegebb kordnadrág is 4, cicanadrág rengeteg, póló, pulcsi toronyban áll, szoknyák, ruhák vállfán a gardróbban egy szekrénnyel, harisnya is vagy 15, télikabát 2+overál, sapka, sál, kesztyű szatyorral....

Múltkor megszámoltam, 52 bugyija van.

Ez rengeteg, túlzás is ennyi, viszont a kicsi örökli.

2019. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!