Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nektek a scamp ruhák (body,...

Nektek a scamp ruhák (body, rövid ujju póló, hosszú ujju pólók) nem nyúlnak ki?

Figyelt kérdés
A scamp.hu-ról rendeltem és kimostam 30 fokon, és egy kicsit hosszában összement,szélességben meg egy kicsit kinyúlt... Nektek nincs ilyen problémátok vele? A gumiházas melegítő nadrággal semmi baj nincs az nagyon szuper,de a többi... Olyanokat rendeltem amin nincs az a vasalt matrica,nehogy repedezzen,de akkor ezek lehet nem olyan jó minőségűek? Pedig sok jót olvastam erről a márkáról...
2016. aug. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve ezeket vettem a lányomnak,csúcs minőség volt,használtan meghirdettem.rögtön elkapkodták,soha nem volt kinyúlva,nem töredezett a minta sem,mindig 40 fokon mostam.Az utolsó (ha jól emlékszem) 122-es méreteket rendeltem neki,amikor feltűnt,hogy törik a minta,meg bolyhosodnak a nadrágok 1 hónap használat után (a legtöbb ruhát nem bolyhosan adtam el,vagy csak minimálisan volt az) és többen panaszkodnak a minőség romlására,amit állítólag megszüntettek már,vagy próbálnak,de akkor ezek szerint nem sok sikerrel.Kár lenne érte...
2016. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A matricaszerű minta a nagyon sokat hordott és mosott (én 60 fokon is szoktam) ruhákon repedezik, amúgy csúcsminőség még a Basic termékcsalád is, se nem nyúlik, se nem formátlanodik el, színe amúgy nem kopik (narágnak térdnél igen,e mosástól nem).
2016. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem összement 40 fokon, ami nem, az se volt "csúcs" nem értem ezt a nagy "hájpolást", a Tescósok csinálták ezt a hosszában összemegy-széktében kinyúlik dolgot, meg néhány gap body is. A next pl. soha semmi ilyesmit nem csinált és az összes márkánál puhább, azok közül, amit használtunk (jó sokfélét próbáltunk).
2016. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ujak nem tudom, milyenek, de kisfiam abban nott fel, utoljara ot eve vettem bodyt. Nem volt ra panaszom.
2016. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!