Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bélférgesség esetén meddig...

Bélférgesség esetén meddig kell fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Kisebbik lányomnak elvileg bélférgessége van. Vér eredmény alapján, egy hányás hasmenéses fertőzés utáni étvágytalanság, miatt doktornő szerint egyértelműen férgesség lesz. Kapott tegnap este meg ma reggel vermoxot, eddig nem ürült féreg. Azt tudom, hogy neki minden nap új ágynemű kell, meg magas hőfokon mossam a ruháit, de nem tudom a család többi tagjának meddig tartsam a szigorított higiéniát. Illetve normális, ha nem ürül semmi szemmel látható. Tenyésztés nem lesz, egy hónap múlva újra vérvétel lesz, hogy meg nézze eredményes volt e a gyógyszer.
2019. febr. 16. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az a fura egymás után kapott vermoxot, mert én úgy tudtam hogy a 2 szem között kell eltelnie időnek.. na de mindegy is.

Szóval egyszer volt ilyen gond az oviban, 2 naponta cseréltem ágynemüt és napi 2x mostam le a kilincseket domestosos vízzel. Minden nap törölköző csere. Falapos kézmosás mindenkinek, napi többször, nem csak étkezés előtt és után.

2019. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapos*
2019. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!