Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem tetűt hozott haza a...

Gyermekem tetűt hozott haza a suliból. Mivel lehet hatásosan kiirtani? Ágyneműt, törölközőt mivel lehet fertőtleníteni, hogy nehogy tetű legyen benne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Pedex vált be. Az ágyneműt én csak nagy hőfokon kimostam.
2009. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most megy 70 fokon az ágynemű,utána megy a törölközö.Pedexel kentem le én is.Köszi a gyors választ.
2009. okt. 3. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a tv-ben láttam nem is olyan régen, hogy az a legjobb, ha jó sok tömény akármilyen hajbalzsammal alaposan bekened a haját és kifésülöd. Áll. megfulladnak és ez jobb, mint akármilyen szer.
2009. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba vegyetek spraít. Az hatásos és meggátolja, hogy utána belemenjen a fejébe. Mossátok és fertótlenítsétek ki az ágyneműt valamint arra is fujjatok sprayt.
2009. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem nincs gyerekem [még csak 17 vagyok], de kisiskolás koromban én is vittem haza tetűt a suliból.

nekem az használt, hogy anyukám nekiesett puszta kézzel a fenékig érő, iszonyat dús hajamnak, és ami serkét talált kézzel, azt megölte, illetve hajmosáskor lekente a fejemet Nittyfor-ral, nejlonzacskót húzott rá, aztán egy meleg kötött sapkát - és így trónoltam a kádban vagy egy órát.

minden bogár elpusztult, és nem is jöttek vissza :)

off:

állítólag a gimiben, ahová járok, szintén van egy-két tetves leányzó, de nem szólnak nekik, nehogy megbántódjanak [de hogy ez mekkora hülyeség... mind1]. azt hallottam viszont, hogy a festett hajba nem megy bele a tetű. ez igaz? nekem csak jó lenne, nem szeretném megint a tetűirtó hajszeszt szagolni, mert iszonyat büdös, és bőven elég volt ovis koromban [megelőzésből] meg a suliban :S

2009. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!