Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8-9-10 éves kislànnyok hajàt...

8-9-10 éves kislànnyok hajàt mivel mossàtok?

Figyelt kérdés
9évesek iker lànyaim.Eddig a jonson sampont hasznàltam nekik de gondoltam vàltok valami màsra.Elkezdtem hasznàlni a shauma kislàny samponjàt de elkezdett korpàsodni a hajuk de nem is tudom hogy ez korpa vagy koszmó.Ilyen sàrga lerakódàsok vannak néhol.Mikor felvakarom akkor széthullik apró darabora.Mindenesetre vettem nekik a gyógyszertàrba babé sampont de az se volt jó...Most syosst vettem korpàs hajra.2*mostam eddig vele a hajukat.
2019. ápr. 6. 05:00
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem rendesen kéne megszárítani mosás után, mert a nedves fejbőr okozza a korpát.
2019. ápr. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha bevált a Jhonson, akkor miért nem térsz rá vissza??
2019. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!Azért nem térek rà vissza mert mikor azt hasznàltam igazàból akkor is volt alkalmanként ilyen a fejbőrük csak a shauma hatàsàra még jobban kijött.Olyan Johnsons sampon meg màr nincs is amit hadznàltam nekik.
2019. ápr. 6. 07:21
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
A lányomnak rengeteg haja van. Head and shoulderst használok neki,a mentolosat vagy a teafaolajosat mert attól nem korpás a haja,amúgy hajlamos rá. 8 éves.
2019. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szintén head and shoulders mentolosat vagy citromosat használok 8 éves lányomnak.
2019. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi szintén ugyan így jártunk a shauma samponnal, a bőrgyógyász nekünk azt mondta nem korpa, hanem allergén a sampon, mi avonos gyermek sampont használunk, nagyon jó, azóta sem volt olyan a fejbőre.
2019. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi bümbchen gyereksampont használunk.


Ez ami a gyerekeidnek van szerintem pikkely sömör, ami a rossz sampontól van.


Nekem is van pikkelysömör, és a shauma pont nem jó. Talán az egyetlen sampon amit bír a fejem a nivea.

Ha felnött sampont akarsz nekik akkor mossad niveaval.

2019. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem 9 éves lányok hajat már nem az anyukája kellene mossa, hanem o maguk :) Na de tudom hogy ez nem válasz a kérdésre !
2019. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Blüchen gyerek sampon.
2019. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 12, de kb. egy-másfél éve Head and Shoulderst használunk, mert amióta elkezdett serdülni, azóta korpásodik a haja.
2019. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!